Po wakacyjnym relaksie, pora wrócić do szkolnych ławek. Tuż przed pierwszym dzwonkiem, odwiedź salon stacjonarny CCC, aplikację mobilną lub CCC.eu, by skompletować szkolną wyprawkę. Od maluchów po młodzież - marka Lasocki przygotowała szeroką ofertę obuwia dla dzieci w każdym wieku. 

Zarówno dla tych, którzy po raz pierwszy zawitają w szkolnych murach, jak i tych, którzy szkolne korytarze znają na wylot - dziecięca kolekcje Lasocki Kids i Lasocki Young powstały po to, by dostarczyć wygodę na co dzień. To niezwykle ważne, by zapewnić pociechom komfort już od pierwszych dni w szkole. Odpowiednio dobrane obuwie wpływa zarówno na dobre samopoczucie, jak i odpowiednią postawę ciała. 

Na powrót do szkoły marka Lasocki przygotowała szeroką gamę stylowych i funkcjonalnych butów dla dzieci i młodzieży. Podstawą szkolnej garderoby będą wygodne sneakersy, w których najmłodsi spędzą czas na szkolnych korytarzach. W ofercie nie zabrakło również stabilnych sandałów zapinanych na rzepy, czy miękkich mokasynów. Stylowy powrót do szkoły gwarantowany!

Tylko teraz, dla wszystkich zainteresowanych akcją Back To School marka CCC przygotowała bardzo atrakcyjny rabat – druga para butów dowolnej marki aż 40% taniej! Akcja trwa do 29 sierpnia 2022.


 
Natomiast 16 sierpnia ruszyła zbiórka używanych plecaków pod hasłem „moCCC pomagania – akcja plecak do oddania”. W dniach od 16 sierpnia do 11 września przynieś nieużywany już plecak do wybranego salonu CCC, by odebrać rabat 10% na zakup nowego. Zebrane plecaki po dezynfekcji i drobnych naprawach trafią do potrzebujących rodzin, a te, które nie będą mogły zostać przekazane, zostaną bezpiecznie zutylizowane. Projekt realizowany jest we wszystkich sklepach CCC w Polsce.

Oferta marki Lasocki dostępna jest w salonach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej.

Materiał powstał z udziałem marki CCC.