"Powrót Bena" nowy film z Julią Roberts

Krytycy są zgodni - w filmie „Powrót Bena” Julia Roberts zagrała jedną z najlepszych ról od lat. Roberts wciela się w kochającą, ale i stanowczą matkę uzależnionego od narkotyków syna, który przyjeżdża do domu na święta. Postawiona pod ścianą musi zdecydować, czy lepiej wspierać, czy kontrolować. Holly (Roberts) musi się zmierzyć z zaskakującym powrotem swojego syna Bena z odwyku.

Najlepsze role Julii Roberts

Pierwszy raz zwróciła na siebie uwagę widzów doskonale przyjętą rolą w „Mystic Pizza”. Następnie dzięki „Stalowym magnoliom” otrzymała pierwszą nominację do Nagrody Akademii Filmowej. Jej kolejny film, „Pretty Woman” był najbardziej kasowym obrazem 1990 roku i przyniósł Julii drugą nominację do Oscara. W 1997 zagrała w hicie „Mój chłopak się żeni”, oraz w „Mamuśce” z Susan Sarandon i Edem Harrisem. Rok 1999 to role w dwóch kinowych przebojach: „Notting Hill” i „Uciekająca panna młoda”.

W roku 2000 zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki za występ w „Erin Brokovich”. Potem zagrała jeszcze w trzech filmach Stevena Soderbergha: „Ocean’s Eleven”, „Ocean’s Twelve” i „Full Frontal. Wszystko na wierzchu”. W 2010 Julia Roberts wystąpiła w opartym na bestsellerowej powieści Elizabeth Gilbert filmie Ryana Murphy’ego „Jedz, módl się, kochaj”. Za rolę w „Sierpniu w hrabstwie Osage” z 2013 roku otrzymała nominację do Oscara, Złotego Globu oraz nagród Screen Actors Guild i Critics’ Choice. Roberts otrzymała też nominacje do nagród Emmy i SAG za występ w „Odruchu serca” HBO (2014).

W aktorstwie wyznaję wiele zasad, ale jedna z nich brzmi: Im bardziej jesteś otwarta, wrażliwa, odsłonięta, tym lepiej grasz, budujesz głębsze więzi. Kieruję się nią od lat i działa niemal zawsze., mówi o swoim zawodzie Roberts.

"Powrót Bena" kiedy premiera?

Premiera tej obyczajowej historii o relacji matki i syna już 11. stycznia 2019 w całej Polsce. Też nie możecie się doczekać?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ben is Back (@benisbackmovie) on Jan 7, 2019 at 10:05am PST