Piotr Adamski zaistniał w mediach jako 21-latek. W 2005 roku zaangażowano go do akcji Polskiej Organizacji Turystycznej, która miała na celu promocję Polski we Francji. Adamskiego wystylizowano na przystojnego, "polskiego hydraulika", który głosił: "Zostaję w Polsce, przyjeżdżajcie licznie". Na tym jednak nie poprzestał. Fotomodel zapragnął jeszcze bardziej wsiąknąć w show-biznes.

"Polski hydraulik" Piotr Adamski - co robi i jak wygląda dziś?

Na fali popularności Piotr Adamski wziął udział w drugiej edycji "Tańca z gwiazdami". Niestety, "polski hydraulik", któremu partnerowała Blanka Winiarska, odpadł już w drugim odcinku. Po programie jeszcze przez jakiś czas bywał na branżowych imprezach. Pojawił się m.in. na otwarciu sklepu z butami, czy pokazie mody wtedy początkującej, a dziś zapomnianej projektantki.

Próbował również swoich sił w reklamie udrażniacza do rur, a także był twarzą dystrybutora kosmetyków do włosów i firmy produkującej armaturę łazienkową.

"Polski hydraulik" Piotr Adamski w "Tańcu z gwiazdami" / fot. AKPA

Niedługo później wycofał się z show-biznesu, ukończył studia w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej i został przedsiębiorcą. Przeszedłem w dziedzinę związaną ze studiami, czyli finanse i doradztwo, pośrednictwo finansowe - powiedział w "Dzień dobry TVN" w 2012 roku.

W ostatnim czasie znowu zajmuje się fotomodelingiem - jest modelem plus size. Opowiedział o tym w reportażu dla "Dzień dobry TVN". Wyjawił między innymi, że obecnie waży 40 kg więcej niż na początku kariery.

Modela plus size rozumiem jako modela, który nie jest w rozmiarze "M". Czuję się dobrze ze gabarytami, które mam obecnie, i z wagą.

Adamski jest również aktywny na Instagramie, gdzie grono jego fanek cały czas rośnie.

"Super tu wyglądasz, nawet lepiej niż 15 lat temu",

"Przystojniak",

"W brodzie super",

"Zdecydowanie czas działa na Twoją korzyść"

- czytamy w komentarzach pod nowymi fotografiami Piotra Adamskiego.

W galerii pod artykułem znajdziecie stare i nowe zdjęcia "polskiego hydraulika".

CZYTAJ RÓWNIEŻ: