Marka Zahara Leather to młody narybek w polskiej branży mody, który skupia się przede wszystkim na tworzeniu jakościowych akcesoriów. W pierwszej kolekcji dominowały zgrabne niewielkie torebki-worki w zwierzęce wzory, srebrne i klasyczne, czarne. Tym razem Magda Miechowiecka, założycielka i projektantka marki postanowiła sięgnąć po wakacyjne, egzotyczne inspiracje.

W najnowszej kampanii autorstwa Ani Zarzyckiej modelką została papuga – to nawiązanie do odrobiny szaleństwa w stonowanej i ponadczasowej klasyce projektów oraz wpisanie się w trend ze zwierzakami w roli głównej jak np. Acne.

Nowości w dodatkach krzyczą kolorami – mamy tutaj róże i czerwień, ale nie zabrakło też znanych już modeli w wersji cappuccino i total black. Fanki Zahara Leather (marka zdążyła od czasów pierwszej kolekcji zebrać ich całkiem sporo) na pewno ucieszą się z modelu, który wyprzedał się poprzednio na pniu. Wraca Leopard Bucket Bag, czyli poręczny, elegancki woreczek w cętki. W detalach pojawiły się też modne frędzle (co ciekawe w towarzystwie klasycznej formy torebki z krótką rączką).

My jesteśmy zachwycone samą kolekcją i towarzyszącą jej kampanią z papugą w jednej z głównych ról. Zobaczcie!