POLKA dba o urodę wszystkich Polek

Kilka dni temu w naszym wydawnictwie odbyły się warsztaty polskiej marki kosmetycznej POLKA pod hasłem "Polka zawsze piękna". 

Kosmetyki POLKA to nasza lokalna marka, która w swojej ofercie ma szeroką gamę produktów, między innymi do pielęgnacji twarzy i ciała. Kosmetyki te zawierają drogocenne składniki, tak zwane "polskie skarby", takie jak: bursztyn, len, miedź, owies czy woda siarczkowa, które mają dobroczynne właściwości dla naszej skóry.

Bursztyn dodaje energii i odżywia skórę, len ma działanie regenerujące i przynosi spokój, owies dzięki swoim właściwościom filmotwórczym, zapewnia napięcie i wygładzenie skóry. Z kolei miedź to prawdziwy skarb w naszej kosmetyczce. Dzięki swoim właściwościom ujędrniającym, miedź w pełni zasłużyła sobie na miano następcy kolagenu.

W zależności od naszych potrzeb POLKA stworzyła całą gamę kosmetyków z poszczególnymi surowcami w roli głównej.

W ofercie marki POLKA  znajdziemy między innymi: wodę micelarną z dodatkiem bursztynu, płyn micelarny z lnem, owsiany żel do mycia twarzy czy płyn do kąpieli z wodą siarczkową. Produkty POLKA dostępne są w drogeriach kosmetycznych i co istotne kupimy je w rozsądnej cenie.

W dobie dbania o środowisko i coraz większej świadomości Polek, przywiązujemy wagę do tego, żeby kosmetyki, których używamy, zawierały lokalne i sprawdzone składniki. Marka POLKA wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, dlatego zyskuje coraz większą grupę fanów.

"Polka zawsze piękna": relacja z warsztatów

Podczas spotkania w ramach warsztatów "Polka zawsze piękna" miałyśmy przyjemność uczestniczyć w prezentacji produktów POLKA, prowadzonych przez eksperta marki. Uczestniczki dowiedziały się, jak wybierane są surowce do produkcji kosmetyków z linii POLKA. Podkreślono przy tym ich lokalność i bogactwo wartości odżywczych.

Następnie Agnieszka Zygmunt, redaktorka działu uroda magazynu Glamour, opowiedziała o różnicach w prezentacji produktów w sesjach kosmetyków do magazynów oraz social media.

W spotkaniu wzięło udział pięć mikroinfluencerek: Oliwia Stanczewska @stanczewska_official, Natalia Zamecka @nzamecka, Agata Herbut @agatamanosa, Aneta Kowalska @swiat_karinki oraz Anna Karaś @mystrawberryfieldspl

Po części merytorycznej przeszłyśmy do praktyki. W studio foto odbyły się warsztaty fotograficzne pod okiem profesjonalnego fotografa Marcina Klabana. Influencerki przygotowały swoje kompozycje na bazie kosmetyków POLKA oraz dodatków w postaci bursztynu, kwiatów, wody czy szkła. Efekty ich pracy zobaczymy na IG uczestniczek oraz w magazynie "Claudia".

Zdjęcia z warsztatów "Polka zawsze piękna" zobaczycie w naszej galerii.