Pol’and’Rock 2020: Najpiękniejsza Domówka Świata

Najpiękniejszy Festiwal Świata, czyli Pol’and’Rock (a dawniej Woodstock) mimo pandemii nie zwalnia tempa. W kwietniu Fundacja WOŚP przedstawiła nową odsłonę wydarzenia, która odbędzie się całkowicie online, pod nazwą Najpiękniejsza Domówka Świata. Transmisję tegorocznego Pol’and’Rock można oglądać od 30 lipca przez 70 godzin, na kanale kręcioła.TV, lub oficjalnym fanpage festiwalu.

Pol’and’Rock to wydarzenie, które od 2004 roku odbywa się w Kostrzynie nad Odrą. Koncerty, warsztaty i spotkania z artystami są zupełnie darmowe - za ich finansowanie odpowiedzialni są sponsorzy. Całość to formą podziękowania dla wolontariuszy, oraz wszystkich osób które wspierają styczniowe działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pol’and’Rock 2020: program

Z racji na obecną sytuację epidemiologiczną na świecie, Pol’and’Rock 2020 będzie transmitowany ze specjalnie zaaranżowanego na tę okazję studia w Warszawie. Już pierwszego dnia transmisji na uczestników czekać będą wirtualne spotkania z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych, między innymi Majką Jeżowską, Ewą Ewart, braćmi Sekielskimi. Możemy liczyć również na zajęcia z energetycznej zumby i poranną jogę. W czwartek 30 lipca na „Dużej Scenie” zagrają m.in. Bokka, Acid Drinkers i Enej, piątek z kolei usłyszymy Elektryczne Gitary, Big Cyc i Happysad. Ostatni dzień festiwalu uświetnią występy Ani Rusowicz, Urszuli, czy Farben Lehre. Organizatorzy zachęcają do dzielenia się swoją interpretacją Najpiękniejszej Domówki Świata i do spotkań LIVE:

Chcemy wraz z Wami tworzyć Najpiękniejszą Domówkę Świata. Wyślijcie nam pozdrowienia dla przyjaciół, dla rodziców czy dla kogo tylko chcecie. Prześlijcie do nas swoje opowieści o organizowanych przez Was domówkach - nie ważne, czy spędzanych na działce z przyjaciółmi, czy kameralnie w domu. Pokażcie nam, jak bawicie się na Najpiękniejszej Domówce Świata. W Kręcioła.TV czekamy na Wasze materiały wideo, które na pewno będą wesołe i kolorowe! Filmy, które od Was otrzymamy wyświetlimy w trakcie Najpiękniejszej Domówki Świata - 26. Pol’and’Rock Festival Online. Wideo wysyłajcie bezpośrednio na adres: kreciola@kreciola.tv * lub za pośrednictwem platformy WeTransfer.