Młodość, talent i pasja

Nicole Obarzanek ma zaledwie trzynaście lat, a już zdążyła zrobić zawrotną karierę w świecie muzyki. Swoją przygodę zaczęła od występów w lokalnych konkursach talentów, by później rozbić bank w jednym z najważniejszych konkursów – Golden Voice. W tych zmaganiach zdobyła główną nagrodę aż dwukrotnie – w 2022 i 2023 r.! Czy to oznacza, że Nicole jest kolejnym, młodym fenomenem na miarę Roxi Węgiel czy Viki Gabor? Nicole na to pytanie odpowiada z niezwykłą dojrzałością.

Dziewczyna z sąsiedztwa

Nicole stara się pozostać normalną dziewczyną. Uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną, zdobywać wiedzę i spotykać się ze znajomymi i przyjaciółmi. Jak sama mówi, zawsze stara się znaleźć równowagę między pracą a prywatnością. 

Chociaż jestem bardzo zaangażowana w moją karierę, nie zapominam o tym, kim naprawdę jestem – trzynastolatką z marzeniami. – dodaje Nicole. 

Inspiracje i idole

Nicole nie ukrywa, że podziwia takie gwiazdy jak Viki Gabor czy Roxi Węgiel. Jak sama mówi: Są niesamowite. Dają mi motywację do dalszej pracy i pokazują, że młody wiek nie jest przeszkodą do osiągania wielkich rzeczy. Jednak Nicole dodaje, że nie chce nikogo kopiować, tylko iść własną, autentyczną ścieżką.

Zderzenie dwóch światów

Jak Nicole radzi sobie z połączeniem świata szkolnych ławek i blichtru sceny? 

To trudne, ale staram się traktować to jako dwie strony tego samego medalu. Z jednej strony jestem uczennicą, z drugiej – artystką. Oba te światy mogą mnie wiele nauczyć i pomagają mi się rozwijać – wyznaje młoda gwiazda.

Nicole Obarzanek: gwiazda przyszłości

Nicole Obarzanek to młody talent, który z pewnością będzie rósł w siłę. Jest świeżym, młodym głosem na polskiej scenie muzycznej, który zasługuje na uwagę. I choć porównania do Roxi Węgiel czy Viki Gabor mogą być pochlebne, Nicole jest przede wszystkim sobą – niepowtarzalną, młodą artystką, pełną pasji i determinacji. Czy stanie się gwiazdą międzynarodową? Czas pokaże! 

Zajrzyj na stronę internetową Nicole Obarzanek https://www.nicoleobarzanek.com/ oraz na profil na Instagramie https://www.instagram.com/nicole_obarzanek_official/ aby być na bieżąco!