Ten konkurs spodoba się każdej Mamie. Marka Wella wraz z drogeriami Rossmann, zorganizowały go z okazji Dnia Matki. Główną wygraną jest 5000 i 10 dodatkowych zestawów produktów do stylizacji włosów Wella. 

Wella od prawie 150 lat dba o piękno włosów naszych, naszych mam i pewnie babć. Firmę założył utalentowany fryzjer z Saksonii, a jego produkty bardzo szybko podbiły cały świat. Dlaczego? Bo w firmie od zawsze stawiano na wysoką jakość i podkreślanie naturalnego piękna. Włosy to dla kobiety niezwykle ważny atrybut urody i chcemy, były jak najpiękniejsze. Farby koloryzujące Wella mają szeroką gamę odcieni, dlatego każda z nas wybierze dla siebie coś idealnego. Dodatkowo pielęgnują i dbają o nasze włosy.

A jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy kupić dwa produkty marki Wella (w tym jeden linii Wellaton i zachować paragon). Następnie klikamy w ten link: https://www.poczujsiepiekna.pl/#home i piszemy, co sprawia, że czujemy się piękne. I tu może być wiele ciekawych i zaskakujących historii. Bo piękno drzemie w różnych przestrzeniach. Czasem w spojrzeniu, czasem w kolorowej sukience, czasem w uśmiechu, a czasem właśnie w pięknych włosach. 

Spróbujcie! Już samo wzięcie udziału i zakup farby Wella dla mamy będzie strzałem w dziesiątkę i naprawdę sprawdzonym prezentem, bo każda kobieta lubi się czuć zadbana i piękna. A może dodatkowo wygracie? To byłoby podwójne szczęście!

Konkurs trwa do 31.05.
 

Zobacz także: