Dłuższa przerwa od mycia włosów wydaje się być nie do pomyślenia dla większości z nas. Niektórzy ze względu na przetłuszczające się włosy muszą robić to codziennie, inni co 2-3 dni. Jak przeżyć bez mycia włosów prawie 3 miesiące? Młoda użytkowniczka TikToka @emma_sky postanowiła podjąć się nietypowego wyzwania, w którym udowadnia, że 100 dni bez używania szamponu jest możliwe. Długie i kręcone włosy Emmy przeszły metamorfozę, która zaskoczyła wszystkich.

100 dni bez mycia włosów

Niecodzienne wyzwanie Emmy obserwuje ponad 40 tys. osób na jej profilu na TikToku. Dziewczyna regularnie wstawiała filmiki, w których pokazywała aktualny stan włosów i opisywała swoje obserwacje. Po 100 dniach przyszedł czas na podsumowanie wyzwania.

Przede wszystkim dziękuję wszystkim osobom, które mnie wspierały w tym wyzwaniu.

TikTokerka podzieliła się również swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. Jej włosy wyglądały dużo lepiej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. "Nie, moje włosy nie są tłuste. Nie, nie śmierdzą. Gdyby śmierdziały, nie robiłabym tego wyzwania. Jeśli próbujesz mi wmówić, że powinny śmierdzieć, to jesteś w błędzie. Tak działają moje, kręcone włosy". Dziewczyna pokazała również włosy z wielu stron, aby udowodnić, że nie są przetłuszczone.

@emma__sky

Reply to @emma__sky thank you so much for 35k!!! What the heck guys

♬ Beautiful Boy (Darling Boy) [2010 Remastered] - John Lennon

Niecodzienne wyzwanie Emmy przyciągnęło zainteresowanie mediów na całym świecie, co nie umknęło uwadze TikTokerki. "Na szczęście wszystkie artykuły są zabawne i miłe" - mówi dziewczyna. Teraz próbuje kontynuować wyzwanie i przedłużyć je o kolejne 50 dni.