Emocjonujące gonitwy

Na wszystkich, którzy 22 kwietnia odwiedzą Tor Służewiec, czeka osiem gonitw. Jedną z nich będzie wyścig o Nagrodę Strzegomia, który wyznacza początek tzw. Drogi do Derby. Pozwoli on wyłonić pierwszego faworyta do najbardziej prestiżowej gonitwy dla trzyletnich koni pełnej krwi angielskiej, którą jest Westminster Derby (wydarzenie odbędzie się 2 lipca br.).
Otwarcie sezonu wyścigowego to gwarancja ciekawej rywalizacji, pięknych zwycięstw i niepowtarzalnych emocji w jednym z najpiękniejszych, zielonych miejsc stolicy. 

Wyjątkowe miejsce

Prestiżowe gonitwy i niepowtarzalny klimat sprawiają, że od ponad 80 lat Tor Wyścigów Konnych Służewiec przyciąga nie tylko warszawiaków, ale także turystów z kraju i z zagranicy. 
Tor na warszawskim Służewcu to jeden z najpiękniejszych tego typu obiektów, który nadal zachwyca wspaniałą modernistyczną architekturą i wszechobecną przyrodą. Weekendowa wizyta na służewieckim Torze to możliwość spędzenia wolnego czasu z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a równocześnie doświadczenia niezwykłych, sportowych emocji. 
Nieodłącznym elementem Toru Służewiec jest również wyjątkowy styl i moda wyścigowa. To tu można spotkać wytworne panie w niecodziennych nakryciach głowy oraz eleganckich mężczyzn w kapeluszach i kaszkietach.

Mnóstwo atrakcji

W tym dniu każdy znajdzie coś dla siebie. Na uczestników wydarzenia, oprócz gonitw, czekać będzie także strefa mody wyścigowej, która pozwoli jeszcze mocniej poczuć atmosferę tego wyścigowego święta. Dla najmłodszych zaplanowaliśmy m.in. dmuchańce, warsztaty z animatorami, a także pierwszą odsłonę tegorocznej Ligi Hobby Horse! Głodni, nie tylko sportowych wrażeń, będą mogli skorzystać z szerokiej oferty punktów gastronomicznych. W uwiecznieniu wspomnień z tego dnia pomogą natomiast specjalne fotobudki.

Przyjedź na Służewiec

Otwarcie bram zaplanowane jest na godzinę 12.30. Bilety dostępne są w przedsprzedaży online, a także w kasach w dniu wydarzenia. Dzieci i młodzież do 18. roku życia - wstęp bezpłatny.
Więcej informacji znaleźć można na stronie.