Modne płaszcze na wiosnę: trendy moda wiosna 2020

Wiosna 2020 zbliża się wielkimi krokami, ale przed nami jeszcze co najmniej kilka długich miesięcy noszenia przejściowych okryć wierzchnich. Damski płaszcz na nowy sezon to ważny element każdej garderoby – nie tylko z praktycznego punktu widzenia, często jest to nasz modowy manifest. 

Jakie kroje, wzory i kolory płaszczy na wiosnę 2020 będą królować w naszych szafach? Dużym trendem jest inspirowana brytyjską monarchią i uwielbiana przez tamtejszą królową Elżbietę II faktura z pikowaniem. Pikowane płaszcze i kurtki w kolorach przygaszonej żółci czy zieleni lub granatu będą z nami przez cały kolejny sezon (świetne jako przejściowe okrycie wierzchnie na przełomie zimy i wiosny).

Płaszcze w kratę wiosna 2020

W trendach wysoko plasują się też trencze i płaszcze w lubianą przez większość kratę. Niby nic odkrywczego, ale przez to zdecydowanie ponadczasowe. Jeśli macie trochę dość klasycznej kratki, postawcie na połączenie niebieskiego z czernią lub kontrastujących ze sobą odcieni.

Odważne damskie płaszcze na nowy sezon

Świetnie wyglądają też płaszcze dla odważnych w odcieniach z tęczowej palety, z lakierowanej wegańskiej skóry, czerwone i zielone. Nosimy z klasycznymi swetrami, bluzami, sukienkami oversize. Warto zainspirować się kolorowym stylem Skandynawek!

Uwaga! 27.marca rusza internetowe Szaleństwo Zakupów. Do 29.marca możecie korzystać z kuponów rabatowych online m.in. do H&M czy Modivo.pl. Polecamy sprawić sobie odrobinę przyjemności.