Płaszcze damskie na jesień: we francuskim stylu 

Jeśli szukasz najmodniejszego w tym sezonie płaszcza, wróć do zdjęć z modowych magazynów z poprzednich dekad, starych zdjęć mamy lub zrób sobie powtórkę z serialu "Mad man". A to dlatego, że moda sentymentalnie powraca do źródeł. Modne w tym sezonie będą zarówno kraciaste parki w stylu lat 70., jak i pudełkowe krótkie płaszcze w pastelowych kolorach. Nie zapominajmy też o starym dobrym klasyku w stylu kolekcji Diane Von Furstenberg - z zakładanymi połami. Ten kopertowy model z paskiem w kolorze ciepłego karmelu lub we wzór jodełki, to ponadczasowy wybór. 

Płaszcze damskie na jesień: ten trencz, który nigdy nie wychodzi z mody

Trencz to wyjątkowy model płaszcza na jesień, który nigdy nie wyjdzie z mody w angielskim stylu. Jeśli to się wydarzy - to będzie katastrofa! Bo nie znamy bardziej egalitarnego i praktycznego płaszcza na jesienne pierwsze, niewinne jeszcze chłody. A który od kilku sezonów możemy łączyć w wyjątkowo casualowym stylu - z bluzą z kapturem, sneakersami i czapką z daszkiem. Tej jesieni nie wyskakujemy z tej stylówki do pierwszych mrozów!

Płaszcze damskie na jesień: puchowe modele, nie tylko na zimę

Jeśli puchówka ma specjalne miejsce w twoim sercu, ale tylko zimą, to pora na zmianę tych standardów. My puchowe płaszcze zaczynamy nosić jeszcze wczesną jesienią - dzięki temu możemy pod spód zakładać lekkie sukienki i koszule. Jeśli nie jesteś fanką tego stylu - mamy dla Ciebie alternatywę. W tym sezonie furorę robią długie puchowe kamizelki. Zakochałyśmy się w tych, świetnie i oryginalnie skrojonych marki Fluff, które łatwo przekształcisz w regularną zimową puchową kurtkę. Kochamy takie praktyczne rozwiązania!