Pippa Middleton jest w ciąży

Brytyjskie media oficjalnie potwierdzają: siostra Księżnej Kate spodziewa się pierwszego dziecka. Pierwsze plotki o ciąży Pippy Middleton pojawiły się w tym samym czasie, kiedy Księżna Kate poinformowała, że spodziewa się trzeciego dziecka, ale jak się okazało, były to tylko plotki. Teraz Pippa Middleton i jej mąż, James Matthews naprawdę spodziewają się pierwszego dziecka, a rodzice Księżnej Kate i Pippy po raz kolejny zostaną dziadkami.

Pippa Middleton w ciąży: który to miesiąc?

Jak podają zagraniczne media 34-letnia Pippa Middleton jest w 12 tygodniu ciąży, więc jeśli informacja jest prawdziwa, jeszcze w tym roku rodzina Księżnej Kate się powiększy, a trzecie dziecko Kate i Williama będzie miało równolatka do zabawy. Jak podaje magazyn "The Sun", jako pierwszy o ciąży Pippy Middleton dowiedział się jej mąż, James Matthews, drugą osobą była Księżna Kate. Siostra Pippy Middleton jest szczęśliwa z tego powodu, bo jak sama dobrze wie, bycie mamą to cudowne uczucie, zwłaszcza, że ich dzieci będą z tego samego rocznika, więc będą kompanami w zabawie.

Przypomnijmy, że Pippa Middleton wzięła ślub z Jamesem Matthewsem w maju zeszłego roku w kościele św. Marka w Englefield. Zatem już za parę dni Pippa i James będą obchodzić swoją pierwszą rocznicę ślubu.