Pippa Middleton urodziła

Pippa Middleton, czyli młodsza siostra księżnej Kate urodziła. Jak podaje magazyn "People", Pippa już kilka tygodni temu została mamą, jednak do tej pory było to trzymane w tajemnicy. Jakiej płci jest trzecie dziecko siostry księżnej Cambridge?

Ciąże i porody Pippy Middleton są trzymane w większej tajemnicy niż ciąże członków rodziny królewskiej. O tym, że Pippa spodziewa się trzeciego dziecka, media poinformowały raptem kilka tygodni temu. Siostra księżnej Kate pojawiła się na koncercie z okazji jubileuszu królowej Elżbiety II. Wtedy fotoreporterzy uchwycili na zdjęciach ciążowy brzuszek Pippy, który był już bardzo zaawansowany.

Dzisiaj wiadomo, że Pippa Middleton urodziła córeczkę. Przypomnijmy, że 39-latka jest już mamą prawie 4-letniego synka Arthura oraz rocznej Grace. Jakie imię otrzyma druga córka? Jak na razie jest to trzymane w tajemnicy.

Kim jest Pippa Middleton?

Pippa Middleton jest młodszą siostrą księżnej Kate. Dzieli je rok różnicy. Siostry mają jeszcze o kilka lat młodszego brata Jamesa, który jest biznesmenem.

Pippa ukończyła literaturę angielską na Uniwersytecie w Edynburgu. 

O młodszej siostrze Kate zrobiło się głośno, kiedy Pippa została wybrana na druhnę na ślubie Kate i Williama. Wszyscy zachwycali się śliczną młodą kobietą z dziewczęcym uśmiechem.

W kwietniu 2012 roku tygodnik "Time" umieścił Pippę wraz z siostrą, na liście 100 najbardziej wpływowych osób świata.

Pippa Middleton w lipcu 2016 zaręczyła się z Jamesem Matthewsem. Para pobrała się w maju 2017 roku. Ich ślub był wielkim wydarzeniem towarzyskim, zwłaszcza, że brali w niej udział członkowie rodziny królewskiej.

Fot. Getty Images

Rok później Pippa i James ogłosili, że spodziewają się dziecka. Chłopczyk, któremu nadano imiona Arthur Michael William, przyszedł na świat w październiku 2018 roku.

W marcu 2021 media poinformowały o narodzinach drugiego dziecka. Tym razem córeczki Grace Elizabeth Jane (kojarzące się z księżną Monako - Grace Kelly i oczywiście królową Elżbietą II).

Czy druga córka pary otrzyma również imiona kojarzące się z rodziną królewską?