Piotr Żyła to jeden z najwybitniejszych polskich sportowców: wybitny skoczek narciarski, reprezentant Polski na olimpiadzie zimowej w Pjongczangu 2018 oraz zawodnik klubu KS Wisła, drużynowy mistrz świata z 2017 roku, trzykrotny brązowy medalista oraz olimpijczyk z Soczi 2014. A to dopiero początek listy jego osiągnięć! Jak się jednak okazuje, na uwagę mediów zasługuje nie tylko Piotr, lecz także jego żona Justyna, która na Instagramie zamieszcza nie tylko dramatyczne wpisy dotyczące jej trudnej ostatnio sytuacji rodzinnej i relacji z mężem, lecz także pokazuje coraz odważniejsze zdjęcia! Tej figury może jej pozazdrościć niejedna modelka, a nawet trenerka fitness! Czy to znaczy, że teraz - po rozstaniu z Piotrem Żyłą, po skupi się nie tylko na wychowaniu dzieci, ale też na swojej fitnessowej pasji?

ZOBACZ: JULIA WIENIAWA Jak Anna Lewandowska! Wybrały tę samą sukienkę. Która lepiej?

Justyna i Piotr Żyła - kryzys w małżeństwie

Żona Piotra Żyły – Justyna Żyła poinformowała w weekend publicznie na swoim Instagramie o tym, że uznany skoczek narciarski i reprezentant Polski w skokach narciarskich nie mieszka już ani z nią, ani z jej wspólnymi dziećmi. Justyna Żyła zamieściła przejmujący wpis, w którym wyznała, że skoczek narciarski zostawił ją i dzieci na rzecz innej kobiety. Przypomnijmy, że Piotr Żyła ma 10-letniego syna Jakuba i 6-letnią córkę Karolinę. Co dokładnie napisała w sieci?

"Tak to prawda ten Wasz wspaniały Piotr Zyla zostawil mnie dzieci bo tak bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował ze ma kochanke) nie mam zamiaru już kłamać" - napisała Justyna Żyła.

Ten wpis był o tyle zaskakujący, że do tej pory Piotr i Justyna Żyła uchodzili za niezwykle zgraną parę I o ile o Piotrze było głośno już od kilku sezonów, to jednak o Justynie Żyle Polska usłyszała prawie rok temu

To właśnie wtedy Justyna Żyła opublikowała na swoim koncie na Instagramie gorące zdjęcia z Fuerteventury, gdzie na wspólnych wakacjach polscy skoczkowie, którzy odpoczywają i pracują nad formą na kolejny sezon. Jednak to nie oni okazali się główną atrakcją zgrupowania.

Justyna Żyła - kim jest i jak wygląda?

Naszą największą uwagę przykuły wówczas gorące, półnagie zdjęcia Justyny Żyły, która w samym bikini wygląda co najmniej tak samo dobrze jak Ewa Chodakowska czy Kinga Rusin! Takiej sylwetki nie powstydziłaby się tez niejedna aktorka czy wokalistka! Wysportowana figura Justyny w bikini zebrała wówczas tysiące lajków i setki pozytywnych komentarze. Takich zdjęć na profilu żony naszego najlepszego skoczka można znaleźć jednak znacznie więcej. Wszystkie je znajdziecie w naszej GALERII ;-)

POLECAMY: JULIA ROBERTS 49-letnia aktorka okrzyknięta Najpiękniejsza Kobietą Świata! Już po raz piąty!

Zobacz także:

Patrząc na zdjęcia Justyny Żyły aż nie możemy uwierzyć, że to już koniec jej małżeństwa z Piotrem Żyłą...

Mimo wszystko mamy nadzieję, że stosunki między małżonkami jeszcze się unormują. Tymczasem zobaczcie w naszej GALERII, jak atrakcyjną kobietą jest Justyna Żyła ;-)