Piotr Machalica wziął ślub

Piotr Machalica po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu. Jak donosi "Super Express", aktor w sobotę wziął ślub z młodszą o 21 lat Aleksandrą. Uroczystość do samego końca była utrzymywana w tajemnicy. „Chociaż Piotr i Ola nie ukrywali nigdy swojego związku, postanowili, że dzień ich ślubu będzie tylko dla nich. Wszyscy goście, urzędnicy oraz obsługa wesela byli poproszeni o zachowanie dyskrecji. A państwo młodzi listę gości weselnych podali dopiero wieczorem w przeddzień przyjęcia, żeby można było odpowiednio rozłożyć wizytówki”, zdradziła tabloidowi osoba z otoczenia pary.

Wszyscy zastanawiają się, kim jest nowa żona Piotra Machalicy?

To cię może zainteresować: Brad Pitt ma nową kochankę z Polski? To 30 lat młodsza Nicole Poturalski!

Piotr Machalica wziął ślub: kim jest żona Piotra Machalicy?

Według informacji tabloidu, żoną Piotra Machalicy jest bizneswoman z Częstochowy. Aleksandra prowadzi w Częstochowie hotel Sonex oraz dwie restauracje, w tym należącą do hotelu restaurację Astoria, w której odbył się ślub i wesele.

Para poznała się siedem lat temu. Wówczas Machalica był dyrektorem artystycznym Teatru im. Mickiewicza w Częstochowie. Według doniesień „Super Express” żona Machalicy swego czasu była jednym z mecenasów sztuk, które wystawiano na zarządzanej przez niego scenie.

Żona Piotra Machalicy ma za sobą rozwód. Wcześniej była związana z częstochowskim siatkarzem, z którym rozstała się w dobrych relacjach. Z tego małżeństwa Pani Aleksandra ma dwie dorosłe córki.

Czyżby Piotr Machalica po burzliwym związku z Edytą Olszówką w końcu znalazł szczęście?

Przeczytaj także: Joanna Klimek: kim jest żona Jacka Kurskiego, z którą były prezes TVP wziął drugi ślub kościelny?


Źródło: Super Express