3. sezon randkowego show "Love Island" powoli nabiera tempa. Zgodnie z zapowiedziami w willi pojawił się nowy uczestnik – Piotr. Umięśniony, opalony i wytatuowany mężczyzna już od samego wejścia zrobił ogromne wrażenie aż na trzech uczestniczkach – Ani, Stelli i Oli, które z radością przedstawiły nowego "Wyspiarza" pozostałym mieszkańcom willi. Sprawdź, co wiemy na jego temat.

Kim jest Piotr Jakimczuk z "Love Island 3"?

Jak udało nam się dowiedzieć, Piotr Jakimczuk ma 32 lata, na co dzień pracuje na giełdzie, a w życiu przyświecają mu wywodzące się jeszcze z epoki rycerstwa zasady: honor, braterstwo oraz siła.

W towarzystwie uchodzi za pewnego siebie mężczyznę, który potrafi zdobyć kobietę, używając swojego elektryzującego spojrzenia. Jego największą pasją jest sport. Jest wielkim fanem piłki nożnej, natomiast siłownia to dla niego styl życia. Wierzy w magię oraz w to, że na Love Island znajdzie kobietę, która skradnie jego serce i sprawi, że poczuje się szczęśliwy.

Czy Piotr ma swój ideał kobiety? Tak. To szczupła, zadbana blondynka, która charakteryzuje się szczerością, czułością, poczuciem humoru oraz znajomością dobrych manier. Nic nie odrzuca go tak bardzo jak właśnie ich brak. Dobrze, by tak jak on lubiła zwierzęta. Piotr jest bowiem właścicielem uroczego, puchatego samojeda.

Piotr Jakimczuk – Instagram

Jeśli jesteście ciekawi, jak Piotr prezentuje się w bardziej codziennym wydaniu, to koniecznie odwiedźcie jego profil na Instagramie, gdzie znajdziecie go pod nazwą @piotrek_jakimczuk.

ZOBACZ TEŻ: Waleria Szewczyk - kim jest uczestniczka 3. edycji "Love Island. Wyspa Miłości"?