Piotr Gessler nie żyje: na co zmarł?

27 sierpnia Lara Gessler poinformowała o śmierci swojego ojca, Piotra Gesslera. Gwiazda obok pięknej czarno-białej fotografii z tatą napisała wzruszające słowa: "Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato."

Od tego czasu wszyscy zastanawiali się, na co zmarł 63-letni Piotr Gessler. Szczegóły zdradziła rodzina, zamieszczając na Facebookowym koncie Gesslera informacje o pogrzebie i okolicznościach śmierci restauratora.

Znajomi i przyjaciele brutalnie dochodzi do nas, że Piotra nie ma już wśród nas. Przyczyną śmierci były powikłania pooperacyjne. Odszedł po paru tygodniach przebywania w szpitalu oraz starań zespołu lekarzy i pielęgniarek.

Pogrzeb Piotra Gesslera: znane są szczegóły

Na koncie Piotra Gesslera pojawiła się również klepsydra, informująca o szczegółach pogrzebu ojca Lary Gessler. Zostanie on pochowany w rodzinnym grobie na Cmentarzy Bródnowskim.

W piątek 3 września o godzinie 13:00 odbędzie się pogrzeb na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Wejście od kościoła św. Wincentego (drewnianego). Spotykamy się obok kościoła po czym nastąpi odprowadzenie urny do rodzinnego grobu.

Piotr Gessler był cenionym restauratorem, podobnie jak jego ojciec, znany warszawski restaurator Zbigniew Gessler. Jego pierwszą żoną była Marta Gessler, z którą miał syna Mikołaja, zaś drugą - Magda Gessler. W 1989 roku na świat przyszła ich córka Lara, która podobnie jak ojciec i mama poszła w ślady swoich rodziców.

Fot. Getty Images

Zobacz także: