Pink już będąc w ciąży zapowiadała, że jeśli chodzi o kwestie wychowania swoich dzieci chce pozostać wierna swoim poglądom i wartościom i być liberalną mamą. Nie trzeba było długo czekać, by przekonać się, że artystka nie rzuca słów na wiatr. Gdy jej córka jako kilkulatka poinformowała mamę, że zamierza poślubić afrykańska kobietę, Pink zapytała tylko, czy po tym jak to nastąpi, Willow nauczy ją jak przyrządzać potrawy na modłę swojej żony. Jak można się domyślać, wpis nie spotkał się powszechną akceptacją. Na artystkę spłynęła fala krytyki, a jej metody wychowawcze wzięto pod lupę.

Olga Frycz wywołała burzę w sieci: poszło o zdjęcie z psem

Pink- czy straci prawo do wychowywania dzieci?

Ale to nic w porównaniu z sytuacją, która miała miejsce ostatnio.Partner Pink, Carey Hart, który podziela jej wizję wychowywania dzieci po partnersku, opublikował na swoim Instagramie post przedstawiający 7-letnią Willow… strzelającą z broni palnej. Dziewczynka trzyma karabin i na hasło ojca „kiedy tylko będziesz gotowa” - strzela. Tym razem na rodzicach nie pozostawiono suchej nitki – pod filmem zaroiło się od negatywnych komentarzy, a wątek szybko podchwyciła zagraniczna prasa. Tymczasem sam ojciec dziewczynki, dolewając tylko oliwy do ognia, tłumaczy całą sytuację tak:

Pink – kontrowersyjne metody wychowawcze

Dawno aż tak nie zdenerwowałem innych rodziców „policjantów”. Wills i ja strzelamy z karabinu i trzeba przyznać, że idzie jej naprawdę nieźle! Trafia 12 calowy talerz o odległości 30 jardów. Zaczynała już jako 3-latka. Ale dla jasności: żadne z nas nie poluje, strzelamy dla zabawy. Wychowuje dzieci w pełnej wiedzy i świadomości jeśli chodzi o broń palną, to jak się z nią obchodzić, cieszyć się z jej używania i nie dopuścić by znalazła się w niepowołanych rękach.

Wpis podsumował hashtagiem #knowledgeispower, co brzmi trochę jak żart. Jest bowiem jedna kwestia – jak je rozumieć w odniesieniu do dzieci, które ani wiedzy ani świadomości odpowiedniej do tego, by posługiwać się bronią siła rzeczy nie posiadają.  

Pink i jej partner stracą prawo do wychowywania dzieci?