Afera z udziałem aktorki, która pofarbowała córce włosy

W sieci trwa burza po tym, jak Jessica Simpson zamieściła zdjęcie swojej córki z ufarbowanymi włosami. Aktorka korzystając z czasu wakacji postanowiła zabrać 7-latkę do fryzjera i zrobić jej holograficzne włosy. Córka Jessicy Simpson, która do tej pory była blondynką, ma teraz od połowy długości wielokolorowe włosy. 

Internautki od razu wytknęły aktorce: "Czy ona nie jest zbyt młoda na farbowanie?", a pod zdjęciem posypała się lawina komentarzy.

"Smutny widok. O wiele lepiej wyglądała w swoich naturalnych włosach. Powinna być teraz dzieckiem, bo ten czas jest bardzo krótki",

"Tak szybko zaczynasz niszczyć jej włosy" ,

"Błąd! Na co zamierzasz pozwolić jej, gdy będzie nastolatką!?"

"To zdecydowanie za wcześnie, ona jest za młoda".

W obronie Simpson postanowiła stanąć Pink. Takiej reakcji ze strony piosenkarki nikt się nie spodziewał.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Inspired by The Descendants #901girl #MAXIDREW

Post udostępniony przez Jessica Simpson (@jessicasimpson) Lip 30, 2019 o 6:26 PDT

Pink stanęła w obronie Jessicy Simpson, która padła ofiarą "momshamingu"

Niby niewinna rzecz, jak pofarbowanie włosów dziecku w okresie wakacji spowodowała wiele kontrowersji i oburzenia ze strony matek. Coś co miało być zabawą sprawiło, że w stronę aktorki posypały się słowa krytyki. To kolejny przypadek określany mianem "momshamingu", którego ofiarą padają matki. Słowa krytyki, niezrozumienia, wytykanie błędów - coraz więcej mam w sieci tego doświadcza. Oberwało się nawet Meghan Markle, której wytknięto, że nie potrafi prawidłowo trzymać swojego dziecka. "Momshaming" zatacza coraz większy krąg i dotyka również gwiazdy i celebrytów.

W obronie aktorki stanęła Pink, która nie "boi się krytyki" pod swoim adresem i niejednokrotnie prowokuje w mediach społecznościowych. Co zrobiła tym razem Pink? 

"Słyszałam, że ludzie skrytykowali Jessicę za pofarbowanie włosów córce. Pomyślałam więc, że pokażę co zrobiłyśmy wczoraj". Piosenkarka wstawiła na Instagram zdjęcie jak farbuje kilkuletniej córce włosy na niebiesko.

Właśnie takie wyrazy solidarności matek lubimy. Tak powinny wspierać się kobiety, tak powinny wspierać się matki. Brawo Pink za taką postawę godną naśladowania!