"Pillow Talk" - co to jest?

"Pillow Talk" to nic innego jak rozmowa o swoich doznaniach po odbytym seksie. Partnerzy wymieniają się między sobą swoimi uczuciami, mówią, co im się podobało i podniecało. Często tego typu rozmowom towarzyszą pocałunki, pieszczoty, przytulanie, a niekiedy dochodzi do kolejnego zbliżenia.

Dlaczego właśnie po seksie nachodzi nas na tego typu rozmowy, zwane "Pillow Talk"?

Otóż w trakcie zbliżenia uwalnia się w naszym organizmie oksytocyna, czyli hormon szczęścia. To właśnie za jego sprawą jesteśmy rozluźnione, szczęśliwe, zapominamy o problemach w pracy i bardziej potrafimy odczytywać emocje partnera.

Pary, które praktykują "Pillow Talk" zazwyczaj mają udane związki, w których nikt nic nie udaje, a partnerzy potrafią rozmawiać o swoich emocjach i doznaniach. Łączy je wyjątkowa więź i poczucie bezpieczeństwa.

Zobacz też:

Twój partner Cię zdradza. Poznaj 6 typów niewierności

Mężczyźni zdecydowali - oto najseksowniejsze imiona na świecie. Są trzy z Polski!

Zobacz także:

Najświeższe trendy randkowe - jak będziemy szukać partnera?

Mapy miłosne pomogą stworzyć Wam szczęśliwy związek

O czym nie rozmawiać w trakcie "Pillow Talk"

W trakcie "Pillow Talk" rozmawiamy z partnerem wyłącznie o rzeczach miłych. Wszystkie problemy, czy to w pracy, czy finansowe, konflikty z teściami zostawmy poza drzwiami sypialni. Niech to będą tematy tabu w "Pillow Talk", ponieważ jest prawie pewne, że popsują tą cudowną atmosferę, jaka wytworzyła się między wami. A szkoda by było.

"Pillow Talk" powinny być przyjemne, może nawet pikantne, intymne i szczere. Nie powinno w nich zabraknąć dotyku, pocałunków, pieszczot. Kto wie, czy taka rozmowa nie zakończy się gorącym seksem? 

Przeczytaj też:

Idealny mąż - 10 ważnych cech

Męski punkt G - jak go znaleźć?

Dlaczego warto uprawiać "Pillow Talk"?

W czasach, kiedy żyjemy w pędzie i nie mamy dla siebie czasu, często seks jest jedynym sposobem na zbliżenie i zatrzymanie się. Jeśli po tym wszystkim możemy spokojnie poleżeć w łóżku i delektować się sobą, czemu nie kontynuować tej cudownej chwili? Wiadomo, że kiedy wyjdziemy z łóżka i zajmiemy się czymś innym, to czar pryśnie i trudno będzie wrócić do tej chwili. 

Zamiast więc zasypiać, czy wstawać do codziennych obowiązków, dajcie sobie jeszcze kilka dodatkowych chwil. Takie momenty umocnią waszą relację i dadzą możliwość poznania myśli ukochanej czy ukochanego. Gdy raz spróbujecie, nie będziecie chcieli przestać. Gwarantujemy wam to!

"Pillow Talk" - gra wstępna do kolejnego seksu

Tak jak pisałyśmy "Pillow Talk" może być początkiem gry wstępnej do ....kolejnego seksu. Jeśli słyszysz "uwielbiam, gdy całujesz mnie w szyję", to partner mimochodem to robi. Tak też jest z innymi wyznaniami, czy fantazjami. Nie zdziw się, że ktoś z was będzie miał ochotę na kolejny seks!

Zobacz też:

Seksualna satysfakcja a kobiece usta - naukowcy odkryli ciekawą zależność