W wydarzeniu udział wzięli m.in.: Natasza Urbańska, Dorota Gardias, Patrycja Kazadi, Tomasz Jacyków, Bartek Jędrzejak, Paulla, Gosia Andrzejewicz oraz Miss Warszawy 2022 Ewa Dołęga-Dołęgowska.

- To dla nas bardzo ważne, że pierwsze urodziny warszawskiego salonu mogliśmy spędzić w gronie klientów i przyjaciół marki. GOMEZ Fort Mokotów to szczególne miejsce na modowej mapie Warszawy. Urokliwie usytuowane, w naturalny sposób odseparowane zielenią od miejskiego zgiełku. To loftowa przestrzeń, która inspiruje i zapewnia naszym klientom komfortowe zakupy — komentuje Michał Dobicki, prezes zarządu GOMEZ.

Event uświetnił ekskluzywny pokaz mody. W pierwszej części zaprezentowano najnowsze marki w ofercie GOMEZ, m.in. : Jacob Cohen, Buscemi, Oscar Jacobson, Aeronautica Militare, Stenstroms oraz długo wyczekiwany przez Klientów - Marc Cain.

Druga odsłona to „Kolory Gomez”, czyli trendy sezonu Wiosna/Lato 2022. Tutaj przeważał street style, czyli eleganckie propozycje w ulicznym wydaniu, zabawa odcieniami i łączenie kontrastujących kolorów. Pokaz zakończyło „Garden Party”, czyli stylizacje na letnie przyjęcia i wielkie wyjścia. Dominowały asymetryczne kroje, detale w kolorze złota, połączenie czemi i bieli, męska klasyka i suknie wieczorowe.

W tym roku internetowy dom mody GOMEZ - oferujący odzież, obuwie, torebki i akcesoria od ponad 150 marek premium i luksusowych - świętuje także 18 lat działalności. W ofercie znajdują się najnowsze kolekcje od m.in: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, TWIN-SET, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani, Liu Jo, Calvin Klein i innych.

Zobacz także:

Oprócz Warszawy marka prowadzi również salony stacjonarne w Poznaniu.