Brazylijska gwiazda modelingu, Gisele Bündchen na co dzień nie chwali się swoim życiem prywatnym. Wszyscy więc byli zaskoczeni, gdy jakiś czas temu postanowiła pokazać światu swoją córkę, Vivian Lake. Fani nie kryli swojego oczarowania. Ostatnio dziewczynka postanowiła pójść o krok dalej, odtwarzając jedną z najsłynniejszych sesji swojej mamy.

Vivian Lake odtwarza zdjęcie Gisele Bündchen

Vivian Lake bardzo przypomina mamę - wyglądają identycznie! Potwierdzają to kolejne zdjęcia dziewczynki na Instagramie. Jedno z ostatnich wywołało prawdziwą falę zachwytu wśród fanów. Vivian postanowiła wcielić się w rolę super modelki, odtwarzając jedną z najbardziej popularnych sesji zdjęciowych matki. Kultowe zdjęcie Gisele Bundchen zostało wykonane przez słynnego fotografa, Stevena Kleina około 20 lat temu. Dziś możemy oglądać je w nowej odsłonie – sukienka w stylu gladiatora zastąpiona została delikatną koszulką w kropki i tęczowymi kaloszami. A co wy myślicie o takiej alternatywie? My musimy przyznać, że zdjęcie jest po prostu przeurocze.

 

Zobacz też:

Tak wygląda najpiękniejsza rodzina na świecie. Internauci są zachwyceni!

Piękna córka Moniki Bellucci rozwija skrzydła w modelingu

 Agnieszka Kaczorowska - Pela w ciąży. Kiedy poznamy płeć dziecka?

Zobacz także:

W opisie zdjęcia Gisele napisała:

- Wspomnienie sprzed 20 lat z moim słodkim aniołkiem #tbt # 2001-2021”.

Wspomnienie jest rzeczywiście piękne, a aniołek wygląda naprawdę niebiańsko. Od jakiegoś czasu wspólne chwile matki i córki możemy na bieżąco podziwiać na Instagramie modelki.

Gisele Bündchen - modelka wszech czasów 

Gisele Bündchen jest jedną z najsłynniejszych modelek na całym świecie. W 1999 zdobyła tytuł fenomenu modelingu magazynu "Vogue". Przez wiele lat była najlepiej zarabiającą kobietą w swojej branży. Spotykała się m.in. z Leonardo DiCaprio, aktualnie jest szczęśliwą żoną Toma Brandy'ego. W wieku 34 lat modelka zrezygnowała z kariery. Aktualnie bardzo prężnie działa charytatywnie. Ma na koncie wiele inicjatyw, które okazały się zbawienne dla tysiąca osób na całym świecie. W 2007 roku założyła The Luz Fundation. 

A co wy myślicie o nowych dokonaniach Vivian? Czy, tak jak mama, zostanie gwiazdą największych wybiegów na całym świecie?

Zobacz też: 

Izabella Scorupco pokazała córkę. Wyglądają jak siostry

Słynna modelka wychowuje synka z zespołem Downa. Historia jej rodziny wzrusza do łez!

Jennifer Lopez oskarżona o stosowanie botoksu. "Mówiłam już to 500 milionów razy!"