Każda mama nastolatka wie, że najdrobniejsze niedogodności mogą urosnąć do rangi wielkiego problemu, a kwestia wyglądu to temat podwójnie wrażliwy. Nie każdy dorastający chłopak chce rozmawiać na temat swojego zarostu. Z drugiej strony jednak przecież nie każdy też wie, co z pierwszymi włoskami na twarzy zrobić. Niektórzy hodują swoje dziewicze wąsy, udając, że nic się na ich twarzach nie dzieje. Inni próbują podglądać ojców, wujków i dziadków lub eksperymentują z jednorazówkami. Jedno i drugie może kończyć się podrażnieniami i zacięciami. Co zatem zrobić, by być dyskretnym wsparciem dla dorastającego chłopaka? Po prostu kupić mu jego pierwszą, sprawdzoną i fantastyczną maszynkę stworzoną do jego nastoletniej cery, czyli OneBlade FirstShave. Gwiazdy i influencerki już się na niej poznały.

Dziennikarka radiowa i telewizyjna Agnieszka Szydłowska (@babaszydlo) tak pisze o swoim synu, któremu podarowała ten właśnie model maszynki do golenia:

 

 

Z kolei piosenkarka Paulla (@paulla_official) pisze z rozrzewnieniem:

 

 

Zobacz także:

Marlena Wróblewska, autorka IG @makoweczki, też wzruszyła się pierwszym goleniem syna: 

 

 

Jak widać, pierwsi nastolatkowie w Polsce już ją wypróbowali, niech Twój syn będzie kolejny! Kiedyś z pewnością Ci za to podziękuje, ponieważ to naprawdę łagodne wejście w golenie. Maszynka jest delikatna dla nastoletniej cery, a dodatkowa powłoka przeciw podrażnieniom pozwala sunąć gładko po skórze, unikając niepotrzebnych zacięć, podrażnień czy zaczerwienień. Urządzenie posiada też wodoodporny uchwyt, dlatego można stosować je na sucho i mokro – nawet pod prysznicem. Bateria maszynki jest wytrzymała - po pełnym naładowaniu działa nawet do 30 min. Do golenia nie potrzeba żadnej filozofii - wystarczy jeden klik i gotowe - bez zbędnych tłumaczeń. Maszynki tej marki kupują miliony mężczyzn na całym świecie, co oznacza, że Philipsowi można mu zaufać i oddać w jego ręce naszych synów. 

Produkt dostępny jest w drogeriach Rossmann i Hebe.