Morderstwo słynnego projektanta i właściciela dochodowego w latach 90. domu mody, Gianniego Versace odbiło się szerokim echem w mediach na całym świecie. Gianni został zastrzelony przed swoim domem w słoneczny Miami, w biały dzień. Gianni, który uchodził za jedną z największych gwiazd włoskiej mody, a swoją pierwszą kolekcję pokazał w muzeum sztuki Palazzo della Permanente w Mediolanie. Ogromny sukces sprawił, że do współprowadzenia marki kreator zaprosił swoje rodzeństwo - Donatellę i Santo.

I to właśnie Donatellę w trzecim sezonie serialu "American Crime Story" zagra ulubienica Pedro Almodovara - piękna Penelopre Cruz. Za serial odpowiada Ryan Murphy, który specjalizuje się w odcinkowych historiach kryminalnych sprzed lat. Początkowo bowiem "American Crime Story" część pierwsza opowiadało głośną historię zbrodni słynnego zawodnika NFL, OJ Simpsona. Ten sezon otrzymał aż 5 statuetek Emmy's. Tym razem jednak skupi się na włoskim magnacie mody. Mordercę Gianniego Versace, Andrew Cunanana, zagra Edgar Ramirez.

Dla Penelope Cruz będzie to debiut na małym ekranie amerykańskich seriali, ale nie mamy wątpliwości, że Donatella Versace w interpretacji tej hiszpańskiej gwiazdy będzie prawdziwym  majstersztykiem. Prace nad serialem ruszyły już pełną parą, a w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Penelopce Cruz w blond peruce. Co sądzicie o hiszpańskiej aktorce Cruz w blondzie?

Uwaga! W międzyczasie pojawi się drugi sezon "American Crime Story", którego fabułę reżyser osnuł wokół wydarzeń po huraganie Katrina w Stanach Zjednocznych. Premierę sezonu drugiego i trzeciego zapowiedziano na rok 2018. 

W galerii znajdziecie nasze ulubione role Penelope Cruz!