Pełnia Księżyca sierpień 2020 - ogromny Księżyc i super wpływ na samopoczucie

Super pełnia Księżyca to także super wpływ na ludzi na Ziemi. Podczas takiej pełni możemy czuć się poddenerwowani lub pobudzeni emocjonalnie. Pełnia księżyca jesiotrów może również wpływać na zaburzenia snu lub przeciwnie sprawić, że będziemy mieli bardzo wyraziste marzenia senne.

Pełnia Księżyca Jesiotrów to jeden z najromantyczniejszych chwil w roku. Ogromny i jasny Księżyc jak z bajki może zachęcić nas do wieczornego spaceru we dwoje. To czas randek i flirtów, ale też moment, gdy na nowo możemy się zakochać. Być może blask super pełni sprawi, że dostrzeżemy w drugiej połówce coś zupełnie nowego i pociągającego?

Pełnia Jesiotrów, Pełnia Zielonej Kukurydzy, Pełnia Zbożowa, Pełnia Jęczmienna lub Pełnia Czerwona

Sierpniowa pełnia Księżyca nazywana jest Księżycem Jesiotrów, a nazwa ta pochodzi z języka starodawnych północnoamerykański plemion, które właśnie o tej porze roku rozpoczynali sezon połowu tych ryb. W zależności od miejsca na Ziemi sierpniowa pełnia Księżyca nazywana jest także Pełnią Zielonej Kukurydzy, Pełnią Zbożową, Księżycem Jęczmiennym lub Pełnią Czerwoną. Ta ostatnia nazwa związana jest z czerwonym odcieniem Księżyca, który zmienia w tym okresie barwę pod wpływem letniej, wieczornej mgły.

Zobacz też: Horoskop słowiański - sprawdź, który jaka bogini jest Twoją patronką?

Pełnia Księżyca sierpień 2020 - czas darów Ziemi

Niezależnie od nazwy sierpniowej pełni Księżyca, to czas darów Ziemi. To najlepszy moment, by być i wyrażać wdzięczność za to, co otrzymujemy od Matki Natury, ale też od naszych bliskich – rodziny, przyjaciół. Patrząc w niebo na ogromny super Księżyc, zastanów się, komu i za co możesz być wdzięczna? Jak hojne jest dla Ciebie życie, planeta, ludzie wokół? Jak wiele dobra Ciebie otacza?

Zobacz też: Horoskop ślubny dla wszystkich znaków zodiaku

Super pełnia Księżyca - czas na wdzięczność, marzenia i bliskość Matki Ziemi

Wdzięczność to jedno z najpiękniejszych słów, dlatego poczuj w sobie jego siłę. Bądź wdzięczna i marz – zastanów się nad pragnieniami, nawet tymi, które skrywasz głęboko w sercu, i patrząc na super Księżyc, wymów je głośno. Ziemia jest o tej porze roku wyjątkowo hojna. Jest duża szansa, że jeśli Twoje marzenie nie koliduje z wolą wszechświata, teraz ma szansę się spełnić. Energia pełni Księżyca Jesiotrów wesprze Cię w działaniach.

Bądź wdzięczna i marz, a jeśli odczujesz nadmierne pobudzenie związane z wpływem księżycowej pełni, „skontaktuj się” z Matką Naturą. To najlepszy sposób, by zrównoważyć tę energię. Wybierz się na spacer, zatańcz boso na trawie, posłuchaj śpiewu ptaków. Dziękuj i zbieraj wspomnienia lata, by „ogrzewały” cię w zimne jesienne wieczory.

Zobacz też: Horoskop miłosny na sierpień 2020 - które znaki zodiaku poczują miłość?

.