Paznokcie walentynkowe: modne wzorki i zdobienia

Kto powiedział, że paznokcie walentynkowe muszą być synonimem kiczu? W tym roku rezygnujemy z serduszek, całusów i kupidynów na rzecz bardziej minimalistycznych wzorów. A róż? No cóż, mamy do niego słabość - podobnie jak do klasycznej czerwieni, która tego dnia jest wszechobecna. Gwarantujemy jednak, że można ograć te kolory w oryginalny sposób. Księżycowy manicure z dwoma albo trzema kolorami w roli głównej to prosta i efektowna ozdoba płytki.

Jeszcze łatwiejsze są minimalistyczne kropki albo geometryczne linie - robimy je cienkim pędzelkiem na pomalowanej wcześniej na cielisty kolor płytce. Jeśli nie należysz do cierpliwych, możesz też pomalować same końcówki - w zachowaniu równej linii pomogą Ci naklejane paski (takie, jak do francuskiego manikiuru). Jak wykonać prosty walentynkowy manicure?

Paznokcie walentynkowe - krok po kroku

Zaczynamy od nałożenia bezbarwnego lakieru albo bazy - jeśli robisz manicure hybrydowy. Możesz też zastąpić go odżywką lub położyć cielisty lakier. Gdy wyschnie nakładamy kontrastowy kolor (np. klasyczną czerwień, fiolet lub róż). Cienkim pędzelkiem rysujemy graficzną linię w połowie płytki i wypełniamy przednią część paznokcia kolorem. Czekamy aż lakier wyschnie. Paznokcie walentynkowe wykańczamy bezbarwnym lakierem lub top coatem w przypadku hybrydy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nails.INC (@nailsinc) Sie 21, 2019 o 9:11 PDT