Paznokcie na Sylwestra 2019 - co jest modne?

Modne paznokcie w tym sezonie mają tylko jedną zasadę - ma się błyszczeć! Do wyboru masz całe mnóstwo możliwości: metaliczne pyłki, brokat, foliowe gwiazdki i cyrkonie. Dla minimalistek mamy dobrą wiadomość - trendy manicure opiera się na ozdabianiu płytki paznokcia w naturalnym kolorze, oraz nie wymaga ich przedłużania. Ciężko się zdecydować, wiemy, dlatego przedstawiamy kilka inspiracji na trendy manicure sylwestrowy.

Paznokcie na Sylwestra 2019 - geometryczne wzory

Geometryczne wzory na paznokciach to trend, który nie przemija od kilku sezonów. W tym manicure nie ma zasady. Możesz łączyć różne kolory, kropki, kreski, metaliczne folie i brokat. Do tego trendu zalicza się tzw. moon manicure - odwrócony french, gdzie kolorem pokryta jest powierzchnia paznokcia zaraz pod skórkami.

Paznokcie na Sylwestra 2019 - wielokolorowe

Różnokolorowe paznokcie to hit! Koniec z trudnymi wyborami podczas manicure - bo przyznajcie, która z Was nie miała problemu ze wskazaniem TEGO kolor podczas wizyty w salonie? Lakiery hybrydowe występują już w każdym możliwym odcieniu - możesz łączyć ze sobą kolory kontrastowe, albo stworzyć na dłoni gradient swojego ulubionego koloru.

Paznokcie na Sylwestra 2019 - motyw gwiazdek

Motyw błyszczących gwiazdek pojawił się w tym roku jako trend w makijażu wieczorowym, po czym szturmem podbił salony manicure! Możesz aplikować gwiazdki na naturalne paznokcie, pomalowane tylko mleczną bazą, lub zaszaleć i zrobić na dłoniach istną konstelację!

Paznokcie na Sylwestra 2019 - pink ombre nails

Pink Ombre Nails do złudzenia przypomina słynny Baby Boomer, popularny manicure ślubny. Zasada jest prosta - gradient różowego lakieru, przechodzącego w delikatną biel. Na Sylwestra możesz podkręcić ten manicure i dodać do niego złotą folię - będzie elegancko i "z pazurem".

Paznokcie na Sylwestra 2019 - jelly nails

Jelly Nails to paznokcie tylko dla odważnych. Specjalny żel sprawia wrażenie, jakby nasze paznokcie pokryte były kolorowym, przeźroczystym plastikiem. Dla fanek szalonych lat 90' i 00'. Nam się podoba!

Paznokcie na Sylwestra 2019 - confetti nails

Confetti Nails to jak sama nazwa wskazuje, wzory na paznokciach, przypominające rozsypane, kolorowe confetti. Jeśli wśród małych kółeczek na paznokciu pojawią się cyrkonie lub drobinki brokatu - ten manicure na pewno nie zostanie niezauważony!

Paznokcie na Sylwestra - jak sprawić, aby manicure był trwały?

Czy jest możliwe, żeby paznokcie sylwestrowe z tymi wszystkimi ozdobami wytrzymały zabawę do białego rana? Oczywiście! Wybierz manicure lakierem hybrydowym, lub przedłużanie paznokci żelem, a nie będziesz musiała martwić się o odpryskujące wzorki. Specjalny, światłoutwardzalny top-coat, utrzyma w ryzach nawet najbardziej wymyślne błyskotki na paznokciach.