Paznokcie na lato: jakie wzory są modne?

Znudziły ci się monochromatyczne hybrydowe paznokcie, ale nie wiesz co zmienić w swoim manicure? Wzory na paznokcie w lato przyjmują najróżniejsze kształty. Hitem sezonu są zdecydowanie kwiatowe wzory na paznokcie. Modne są również brokatowe posypki, które wciera się w płytkę paznokcia. Dla fanek minimalizmu proponujemy manicure geometryczny wykonany białym lakierem.

Rodzaje maniciure: co wybrać?

Manicure hybrydowy i żelowy to zdecydowanie dwie najczęściej wybierane przez nas opcje. Największą zaletą hybrydy jest jej trwałość, uzyskiwana dzięki utwardzaniu lakieru pod lampą UV. Jednak, jeśli płytka paznokcia jest tłusta lub cienka manicure hybrydowy nie będzie trwały.

Manicure żelowy jest również trwałą techniką, ale przed jego wykonaniem należy zmatowić płytkę paznokcia, tak by nałożony żel dobrze się trzymał. Następnie utwardza się go pod lampą i opiłowuje w dowolny kształt. Trzeba jednak pamiętać, że manicure żelowy może być zdjęty tylko przez profesjonalistę a koszty jego wykonania są wyższe niż w przypadku manicure hybrydowego.

Zajrzyj do galerii i zobacz, jakie wzory na paznokcie są najmodniejsze tego lata!