"Z pazurem": tutoriale paznokcie

Jakie paznokcie są modne w tym sezonie? Jak odpowiednio przygotować paznokcie przed ich pomalowaniem? Czym wykonać skomplikowane wzorki na paznokcie? O tym wszystkim opowiadamy w naszym urodowym cyklu wideo, w którym główną rolę odgrywają właśnie paznokcie. W "Z pazurem" by kobieta.pl x salon WISŁA przez najbliższe tygodnie będziemy pokazywać jakie są najpiękniejsze trendy na paznokcie w tym sezonie.

 

Paznokcie hybrydowe

Paznokcie hybrydowe to idealny sposób, by mieć piękne paznokcie przez długi czas. Wyjeżdżając na majówkę czy wakacje, warto zrobić paznokcie hybrydowe i nie przejmować się tym, że po kilku dniach, kąpieli w słonej morskiej wodzie czy w basenie nasze paznokcie będą w opłakanym stanie. Paznokcie hybrydowe są wyjątkowo odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne. A do tego pięknie wyglądają.

Paznokcie żelowe

Jeśli zależy Wam, żeby paznokcie były naprawdę trwałe, dobrym rozwiązaniem będą paznokcie żelowe. Choć naszym zdaniem paznokcie hybrydowe wyglądają naturalniej, w niektórych sytuacjach paznokcie żelowe sprawdzą się najlepiej. Jeśli masz przed sobą ważne wydarzenie, a Twoje paznokcie są mocno zniszczone, paznokcie żelowe pozwolą Ci zatuszować braki. Co więcej, wzorki na paznokcie możesz też nałożyć na paznokcie żelowe.

Wzorki na paznokcie

W dzisiejszym odcinku "Z pazurem" pokazujemy jak zrobić najmodniejsze wzorki na paznokcie. Wystarczy dobrać dwa pasujące do siebie kolory i można zaczynać zabawę. Nasze tutoriale pokazują krok po kroku jak zrobić piękne paznokcie hybrydowe. Naszym zdaniem te wzorki na paznokcie to idealny typ na wiosnę! A jak Wam się podobają takie szalone wzorki na paznokcie?

Paznokcie 2018: 12 trendów. 

10 najmodniejszych kolorów paznokci. 

Zobacz także:

Paznokcie żelowe krok po kroku.