Wzorki na paznokcie: lato 2018

Jakie paznokcie są modne na lato 2018? Czym wykonać skomplikowane wzorki na paznokcie? O tym wszystkim opowiadamy w naszym urodowym cyklu wideo, w którym główną rolę odgrywają właśnie paznokcie. W "Z pazurem" by kobieta.pl x salon WISŁA pokazujemy jakie są najmodniejsze trendy na paznokcie i jak je samodzielnie zrobić.

Wzorki na paznokcie: panterka

Lato to czas, kiedy można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Dotyczy to również paznokci. W dzisiejszym odcinku "Z pazurem" pokazujemy jak zrobić szalone wzorki na paznokcie inspirowane printem a la pantera. Takie wzorki na paznokcie, choć szalone i dość niestandardowe, będą świetnym dodatkiem do letniego look'u i nadadzą mu charakteru. Nasz najnowszy tutorial przedstawia krok po kroku zrobić panterowe wzorki na paznokcie i uzyskać piękne paznokcie hybrydowe. Naszym zdaniem lato to idealny czas na odrobinę szaleństwa i właśnie takie odważne wzorki na paznokcie. Jak Wam się podoba taka panterka? Odważyłybyście się na taki szalony manicure?

Paznokcie hybrydowe

Paznokcie hybrydowe to idealny sposób, by mieć piękne paznokcie przez długi czas. Wyjeżdżając na długi weekend czy wakacje, warto zrobić paznokcie hybrydowe i nie przejmować się tym, że po kilku dniach, kąpieli w słonej morskiej wodzie czy w basenie nasze paznokcie będą w opłakanym stanie. Paznokcie hybrydowe są wyjątkowo odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne. A do tego pięknie wyglądają. Nasze doświadczenia pokazują, że paznokcie hybrydowe są idealnie sprawdzają się latem. Mitem jest też, że paznokcie hybrydowe bardzo niszczą nasze naturalne paznokcie. Kluczowy jest sposób w jaki zdejmuje się hybrydę. Umiejętnie zdjęta w profesjonalnym salonie kosmetycznym na pewno nie zniszczy Waszych paznokci.

PAZNOKCIE 2018: 12 TRENDÓW. 

WZORY NA PAZNOKCIE LATO 2018. 

PAZNOKCIE ŻELOWE: KROK PO KORKU.