"Z pazurem": tutoriale paznokcie

Jakie paznokcie są modne w tym sezonie? Jak odpowiednio przygotować paznokcie przed ich pomalowaniem? Czym wykonać skomplikowane wzorki na paznokcie? O tym wszystkim opowiadamy w naszym urodowym cyklu wideo, w którym główną rolę odgrywają właśnie paznokcie. W "Z pazurem" by kobieta.pl x salon WISŁA przez najbliższe tygodnie będziemy pokazywać jakie są najpiękniejsze trendy na paznokcie w tym sezonie.

 

Paznokcie hybrydowe

Paznokcie hybrydowe to idealny sposób, by mieć piękne paznokcie przez długi czas. Wyjeżdżając na majówkę czy wakacje, warto zrobić paznokcie hybrydowe i nie przejmować się tym, że po kilku dniach, kąpieli w słonej morskiej wodzie czy w basenie nasze paznokcie będą w opłakanym stanie. Paznokcie hybrydowe są wyjątkowo odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne. A do tego pięknie wyglądają.

Wzorki na paznokcie

W dzisiejszym odcinku "Z pazurem" pokazujemy jak zrobić proste i efektowne wzorki na paznokcie, których przygotowanie jest naprawdę łatwe. Nasz najnowszy tutorial przedstawia krok po kroku jak zrobić piękne paznokcie hybrydowe. Naszym zdaniem te wzorki na paznokcie to idealny sposób na piękny manicure, który możecie zrobić samodzielnie w domu. Jesteście fankami takich minimalistycznych paznokci?

Paznokcie żelowe krok po kroku. 

Sposoby na mocne i zdrowe paznokcie. 

Manicure hybrydowy: 5 często popełnianych błędów.