Paulina Radzikowska w Projekt Lady

Paulina Radzikowska wzięła udział w „Projekt Lady”, mając zaledwie 18 lat. Dziewczyna kocha muzykę. Marzy o zostaniu raperką, pisze własne teksty i publikuje swoje utwory. Choć odpadła z programu, wiele wskazywało na to, że ma przed sobą świetlaną przyszłość. Jak sama przyznała, zgłosiła się do „Projekt Lady”, by walczyć ze swoją wulgarnością i zaczepnością oraz by nabrać ogłady. Sądząc po jej wypowiedziach na Instagramie, przed Pauliną jeszcze długa droga.

Paulina Radzikowska ostro o mniejszościach

Paulina Radzikowska postanowiła dać upust nienawiści na swoim InstaStories. Fani zadawali jej pytania, na które była uczestniczka „Projekt Lady” udzieliła szokujących odpowiedzi.

Nienawidzę Ukraińców. Nie powinni mieć wstępu do Polski. Pluje na nich jak Tiger Bonzo.

Foto: screen ze stories Pauliny Radzikowskiej

Nie pozostawiła również suchej nitki na osobach LGBT. Gdy jej obserwatorzy odnieśli się do wypowiedzi o tym, że „lewactwo to podludzie” i próbowali zwrócić Paulinie uwagę na niestosowność tego typu wypowiedzi, dziewczyna pozostawała niewzruszona.

Mam teraz udawać skruszoną, bo banda homosiów życzy mi śmierci? Ja nie chorągiewka, swojego zdania trzymam się twardo.

Nie zabrakło również utartej frazy, że jedyną prawdziwą rodzinę mogą stworzyć mężczyzna i kobieta. W komentarzu na Facebooku odniosła się również do wydarzeń, które miały miejsce w 2019 roku na paradzie równości w Białymstoku. Przypomnijmy, że uczestnicy wydarzenia byli atakowani przez ludzi o poglądach takich jak Paulina. Wiele osób odniosło poważne obrażenia.

Nie rozmawiam z pedalstwem. Wszędzie powinno się was traktować tak jak w Białymstoku.

Poproszono ją również, by odniosła się do stwierdzenia Janusza Korwin-Mikkego, o tym, że kobiety są z natury słabsze. Paulina zgadza się w tej kwestii z politykiem. Argumentuje to stwierdzeniem, że kobiety, zdając sobie z tego sprawę, szukają silnych i wysokich partnerów. Skorzystała również z okazji, by obrazić feministki.

Oczywiście, że tak jest. Siła tkwi w naszej delikatności i kobiecości. Dlaczego kobiety wybierają silnych, wysokich, męskich i zdecydowanych mężczyzn? Bo wiedzą, że są słabsze i podświadomie szukają bezpieczeństwa. Tak jest wszędzie w przyrodzie. Natury nie oszukasz. Chyba że jesteś niedowartościowaną feministką.

Niektórzy z obserwatorów Pauliny Radzikowskiej poczuli się urażeni jej wypowiedziami. Jednak na głosy o propagowaniu mowy nienawiści była uczestniczka „Projekt Lady”, również miała zdecydowaną odpowiedź.

O Jezu nie chce mi się znów wałkować tego tematu. Nie mam nic do normalnych ludzi, dla których ich upodobania są prywatną sprawą.

Foto: screen ze stories Pauliny Radzikowskiej

Paulinę Radzikowską na Instagramie obserwuje 28 tys. ludzi. Domyślać się tylko można, ilu ze swoich fanów i obserwatorów obraziła niedoszła Lady.