Paulina Porizkova płacze na Instagramie 

56-letnia Paulina Porizkova była w latach 90. jedną z najsłynniejszych supermodelek, W latach 80. poznała Rica Ocaska, za którego później wyszła. W maju 2017 r., po 27 latach małżeństwach, doszło między nimi do separacji. Ocasek zmarł rok później, 15 września 2019 r. W 2021 r. wyszło na jaw, że Porizkova spotyka się Aaronem Sorkinem, amerykańskim dramaturgiem i scenarzystą. W lipcu była supermodelka potwierdziła za pomocą Instagrama, że para nie jest już razem. "Jestem bardzo wdzięczny za jego obecność w moim życiu. Pomógł mi się wyleczyć i odzyskać siły" – pisała wtedy na Instagramie Porizkova.

Teraz gwiazda za pomocą platformy wyznała, że ostatni czas był dla niej bardzo trudny. Była supermodelka opublikowała zapłakane selfie i przyznała, że „każdy dzień nie jest szczęśliwym dniem na ścieżce do uzdrowienia”. 

Wiem, że wszyscy lubicie wesołe posty, widząc, jak ludzie podnoszą się, zmiatają kurz ze spodni i wracają na konia, cały czas uśmiechając się, aby poinformować was, że ta jesień sprawiła, że są silniejszymi i lepszymi ludźmi. Jednak. Każdy dzień nie jest szczęśliwym dniem na ścieżce do uzdrowienia. Zaufanie po zdradzie wydaje się tak daleko idące, jak wystrzelenie w kosmos. Korekta. W tej chwili łatwiej jest mi wyobrazić siebie wystrzeloną w kosmos. Kiedy zostałeś zdradzony – obiecano ci coś, tylko po to, by ta obietnica została złamana bez twojego udziału – byłeś zaskoczony. Ufałeś komuś, kogo kochałeś, a teraz wszelka miłość jest podejrzana – wyznała Porizkova w poście na Instagramie

Co doprowadziło Porizkovą do płaczu?

Nie wiadomo, co doprowadziło Porizkovą do płaczu. Amerykańskie media podają, że może to mieć związek z jej ostatnim rozstaniem z Aaronem Sorkinem. Powodem może być również ostatnia wola jej zmarłego męża. Ponad rok temu Porizkova dowiedziała się, że Ocasek nie uwzględnił jej w swoim testamencie. W dalszej części postu Porizkova przyznała, że chociaż teraz cierpi to wiem, że miłość nie istnieje bez zaufania i kiedyś ma nadzieje jeszcze kochać, bo życie bez miłości nie ma dla niej sensu. 

Ale miłość nie jest możliwa bez zaufania. A świat bez miłości nie jest wart życia. (Wszelkie rodzaje miłości). Co więc zrobić, gdy chcesz pozostać otwarty, ale wiatr zdrady trzaska drzwiami? Chyba - może - wyjść na zewnątrz i stawić czoła pogodzie? Znajdziesz mnie w metaforycznej szafie, gdzie będę układać się na warstwach dla ochrony - napisała.

Kim jest Paulina Porizkova?

Paulina Porizkova przyszła na świat 9 kwietnia 1965 r. To czesko-amerykańska gwiazda, która była jedną z najbardziej znanych supermodelek w latach 90. Wielokrotnie znajdowała się liście 50 najpiękniejszych osób na świecie, tworzonej co roku przez magazyn „People”. W wieku 18 lat wystąpiła w sesji dla „Sports Illustrated Swimsuit Edition” i tym samym stała się najmdłodszą modelką na okładce magazynu. 

W 1984 roku na planie teledysku do piosenki „Drive” zespołu The Car, poznała swojego przyszłego męża – Rica Ocaska. Para pobrała się w 1989 r. i doczekała się dwóch synów: Jonathana i Olivera. W 2018 roku małżonkowie ogłosili, że od roku są w separacji. Mężczyzna zmarł nagle rok później, 15 września 2019 roku. Od tamtego czasu Porizkova spotykała się z Aaronem