Początek roku jest bardzo intensywnym czasem dla wszystkich stacji telewizyjnych, które starają się przyciągnąć jak największą liczbę widzów. Na antenę wchodzą wiosenne nowości stacji. W tym roku TVN postanowił zaskoczyć swoich widzów i stworzył odmienną od dotychczasowych ramówkę. Przewodnikami po nowościach będą Paulina Krupińska i Marcin Prokop.

Wiosenna ramówka TVN: nowy duet Paulina Krupińska i Marcin Prokop

Paulina Krupińska, była Miss Polonia i obecna współprowadząca program śniadaniowy Dzień Dobry TVN, zdradziła fanom kilka szczegółów. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z nowym telewizyjnym partnerem, Marcinem Prokopem i napisała:

- Jakby na to nie patrzeć, wysokiego mam kolegę. Śmiało mogę nosić szpilki. Zapraszamy z Marcinem Prokopem na wyjątkowe show „Jesteśmy w domu” w niedzielę, 14 lutego o godz. 20.05, w którym zostanie zaprezentowana wiosenna oferta programowa - opisała zdjęcie gwiazda.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Anna Mucha straciła pracę w TVP. Co się stało?

Helena Christensen - legenda świata mody - powraca! Ma 52 lata i wciąż wygląda wspaniale!

Zobacz także:

Paulina Krupińska i Marcin Prokop na Gali French Touch

Duet prowadzących po raz pierwszy mogliśmy obserwować podczas Gali French Touch. Paulina Krupińska tak skomentowała wspólny występ z Marcinem Prokopem:

- Jako najwięksi fani francuskiej kultury i prawie tak wysocy jak Wieża Eiffla, pobrataliśmy się z naszymi francuskimi przyjaciółmi na Gali French Touch - wyjaśniała Paulina Krupińska.

Już wówczas para prowadzących spotkała się z wieloma miłymi komentarzami, a sama Paulina Krupińska olśniła zarówno widzów, jak i inne gwiazdy swoją stylizacją. Ciekawe, jak poradzą sobie w nowej roli?

ZOBACZ TEŻ:

Ida Nowakowska - gwiazda TVP - jest w ciąży. Chłopiec czy dziewczynka?

Sonia Bohosiewicz pokazuje ciało bez retuszu. Fanki zachwycone!