Znacie Pana od Francuskiego? Jeśli nie, to obejrzyjcie poprzednie wideo z Jackiem Mulczykiem-Skarżyńskim na kobieta.pl, w którym rozmawiamy o tym, jak poznać męża Francuza oraz o miłości po francusku.

Wideo, które za chwilę obejrzycie, jest ostatnim fragmentem mojej rozmowy z Panem od Francuskiego i być może ostatnim wywiadem Jacka Mulczyka-Skarżyńskiego w Polsce. Pan od Francuskiego bowiem opuszcza swoją Oranżerię na Mariensztacie i planuje przeprowadzić się do… Paryża!

Nie oznacza to jednak, że kończy z nauką francuskiego. Nie zawiesza też swoich social mediów. Przeciwnie, zamierza przybliżać Francję rodakom prosto z jej serca, Paryża. Będzie jeszcze bliżej tego, co francuskie, a także relacjonować, co dzieje się na przykład w polityce, a szczególnie w życiu Pierwszej Damy Francji Brigitte Macron.

Właśnie o niej rozmawiamy w tym wideo. Brigitte Macron to postać nietuzinkowa także na skalę międzynarodową, a historia związku Emanuela Macrona i jego żony jest gotowym scenariuszem na film i wzbudza wiele emocji.

Za co Francuzi kochają Brigitte Macron i co zmieniło się w życiu pierwszej damy po jej przybyciu do Pałacu Elizejskiego? Dlaczego Brigitte Macron nosi rozpięte koszule i czy wydaje tysiące euro na kosztowne kreacje z domu mody Chanel, Dior czy Givenchy? Odpowiedzi szukajcie w rozmowie z Panem od Francuskiego!

OBEJRZYJ TEŻ: