Paulina Pszech była uczestniczką pierwszej edycji "Top Model. Zostań modelką", programu, który pojawił się na antenie TVN w 2010 roku. 19-letnia wtedy Paulina została krytycznie oceniona przez jury, którym nie podobały się platynowe włosy, mocna opalenizna i tipsy niedoszłej modelki. "Jesteś tak określona, że ten program jest Ci niepotrzebny" - mówił na castingu Marcin Tyszka.

Po zakończeniu programu Pszech zniknęła ze świata show-biznesu. Dlaczego?

Wiązałam swoją przyszłość z branżą modową, ale szybko zaszłam w ciążę i w całości oddałam się macierzyństwu. Skupiłam się wyłącznie na tym, by utrzymać moją córkę, spełniać jej wszelkie potrzeby a moje marzenia i plany całkowicie zeszły na drugi plan - wyjaśniała w rozmowie z "Co za tydzień"

Co robi i jak dziś wygląda była uczestniczka "Top Model", Paulina Pszech?

Była uczestniczka "Top Model" przeszła ogromną metamorfozę. Jest nie do poznania!

Aktualnie była uczestniczka "Top Model" prowadzi własny gabinet medycyny estetycznej w Warszawie. Efektami swojej pracy dzieli się na swoim profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją 92 tyś. użytkowników. Niedoszła modelka sama chętnie korzysta z usług medycyny estetycznej i ochoczo zmienia swój wizerunek. 

W 2021 roku Pszech została zaproszona do programu "Dzień dobry TVN" gdzie opowiedziała o tym, jak zmieniło się jej życie po wzięciu udziału w programie "Top Model". 31-letnia dziś Paulina nie przypomina już siebie sprzed lat. Po platynowych włosach i mocnej opaleniźnie nie ma śladu. Trudno jednak doszukiwać się dawnych rysów twarzy dziewczyny.

Jeżeli chodzi o moje poprawki, to wszystko sama robiłam. Lekkie konturowanie twarzy, wymodelowanie ust. Jak spojrzycie na stare zdjęcia, to widać, że zawsze miałam mocne rysy twarzy, jednak zrobienie ust i makijaż permanentny naprawdę daje dużo - podkreślała była uczestniczka "Top Model"

Jak się okazuje, niedoszła modelka powiększyła sobie usta, piersi, a także pośladki. Operacja wszczepienia implantów w pośladki została wyemitowana na antenie TVN Style w programie „Sekrety chirurgii”.

Paulina Pszech w lutym bieżącego roku wyszła za mąż. Całą dokumentację uroczystości zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Nie zabrakło tancerek przebranych za anioły, lodowych figur w kształcie skrzydełogromnego piętrowego tortu w białym kolorze i oczywiście imponującej tiary na głowie panny młodej.

Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć także córek Pauliny Pszech.

Moja córeczka Amelia, która ma 9 lat przez cały czas była z nami na parkiecie. Jest piękną dziewczynką i wzbudza ogromne zainteresowanie. Dostajemy mnóstwo zapytań i propozycji od agencji, ale uważam, że to jeszcze nie jest czas, by zaczynała karierę jako modelka czy aktorka. Teraz powinna skupić się na nauce.

Druga córeczka, Lea ma niespełna 3 lata. Z nią podczas ślubu przez cały czas była niania. Momentami chciała być ze mną, ale w obiekcie było centrum zabaw dla dzieci, więc spędziła tam większość wesela - wyjaśnia Paulina Pszech w rozmowie z "Co za tydzień"

PRZECZYTAJ TAKŻE: