Marta Sędzicka to jedna z niewielu uczestników i uczestniczek 4. edycji "Top Model", którzy naprawdę zapadają w pamięć. Pochodząca ze Szczecina 20-letnia wówczas modelka dała się poznać jako zdeterminowana studentka prawa z określonym celem. Wielokrotnie podkreślała, że przyszła do programu, aby go wygrać, a przyjaźnie z innymi uczestnikami nie za bardzo ją obchodziły. Dzięki swojej zaciętości dziewczyna dotarła do finału, jednak za sprawą głosowania widzów ostatecznie zajęła 3. miejsce

Od czasu zakończenia 4.edycji "Top Model" wielokrotnie powracał temat zabiegów medycyny estetycznej, którym poddaje się Marta Sędzicka. Już w programie przyznała się do operacji powiększenia piersi tłumacząc, że dodaje jej to pewności siebie i pomaga w odważnych sesjach topless. 

"Niestety w Top Model już wyszło, że co nieco poprawiałam. Jestem zdania, że wszystko jest dla ludzi, byle nie zrobić z siebie karykatury samego siebie. Jeśli ktoś chce się trochę poprawić, a nie przerobić, to nie ma z tym żadnego problemu" - wyjaśniała kilka lat temu w rozmowie z Plejadą. 

Marta Sędzicka z "Top Model" - metamorfoza. Jak teraz wygląda finalistka 4. edycji programu?

Choć w 2014 roku Marta uważała, że modeling to jej powołanie, dziś trudno zobaczyć ją na okładkach modowych magazynów czy witrynach sklepów. Finalistka 4. edycji "Top Model" ma za sobą kilka współpracy z znanymi markami (T-mobile, Pandora, Huawei, Balmain, Dior), jednak dziś dziewczyna zdecydowanie bardziej skupia się na swojej działalności w mediach społecznościowych. Jest ku temu powód – choć od finału z udziałem Marty minęło już 8 lat, jej profil na Instagramie obserwuje 169 tysięcy użytkowników

Oglądając zamieszczane przez Sędzicką zdjęcia trudno nie oprzeć się wrażeniu, że niczym nie przypomina Marty, którą poznaliśmy w 2014 roku. "Nie poprawiałam sobie za wiele, ale faktycznie trochę naprostowałam sobie usta" - wyjaśniła w 2018 roku celebrytka w rozmowie z Plejadą.

CZYTAJ TAKŻE: