"P.S. Kocham Cię" - powstanie druga część książki

Autorka książki "P.S. Kocham Cię" - Cecelia Ahern zaskoczyła wszystkich dobrą wiadomością: właśnie zakończyła pisać drugą część przygód Holly. 

Książka "P.S. Kocham Cię", na podstawie której powstała adaptacja filmowa z Hilary Swank i Gerardem Butlerem w rolach głównych wzruszyła niejedną z nas. Główna bohaterka Holly nie może pozbierać się po śmierci swojego ukochanego. Kiedy odkrywa, że Gerry zostawił dla niej list, a raczej serię listów, podąża ich śladami. Chociaż strata po śmierci miłości jej życia jest ogromna, to Holly "prowadzona listami" z dnia na dzień powoli wraca do świata żywych i odkrywa, że jednak życie pisze dla niej inny scenariusz.

Książka "P.S. Kocham Cię" była debiutem irlandzkiej pisarki. Książka została wydana w 2004 roku, a w 2007 doczekała się ekranizacji.

Druga część "P.S. Kocham Cię" - kiedy premiera?

Minęło 15 lat od premiery książki "P.S. Kocham Cię", kiedy na rynku już we wrześniu 2019 pojawi się druga jej część. Poinformowała o tym na Twitterze autorka książki Cecelia Ahern. Druga część książki będzie miała swoją premierę w Wielkiej Brytanii i będzie zatytułowana "Post Scriptum".

Czym zaskoczy nas powieść irlandzkiej autorki dowiemy się już niedługo, bo na razie Cecelia Ahern nie zdradza żadnych szczegółów.

Wszystko wskazuje na to, że druga część książki "P.S. Kocham Cię" również doczeka się ekranizacji.