"Opowieść podręcznej" sezon 3

"Opowieść podręcznej" to jeden z najgłośniejszych seriali ostatnich lat. Serial, który powstał na podstawie powieści Margaret Atwood właśnie doczekał się 3. sezonu.

Akcja serialu "Opowieść podręcznej" rozgrywa się w przyszłości, w fikcyjnym totalitarnym państwie Gilead, które mieści się gdzieś na terenie byłych Stanów Zjednoczonych. Władzę sprawują w nim, przy pomocy wojska i policji, religijni fundamentaliści z partii Bank Myśli Synów Jakuba. Władza należy tylko do mężczyzn, podczas gdy kobiety zostały sprowadzone do trzech ról - żon, służących oraz podręcznych, które jako nieliczne płodne kobiety mają za zadanie rodzić dzieci dla dobra systemu.

Do tej pory serial można było oglądać na platformie Showmax, jednak po wycofaniu się firmy z polski, serial "Opowieść podręcznej" będzie dostępny dla widzów na HBO GO.

"Opowieść podręcznej" sezon 3. - co się wydarzy?

Trzeci sezon serialu "Opowieść podręcznej" będzie liczył 13 odcinków i skoncentruje się na tytułowej podręcznej June (Elisabeth Moss) i jej buncie przeciwko Republice Gileadu, do którego kobieta trafia ponownie po tym, jak pod koniec drugiego sezonu, zrezygnowała z możliwości ucieczki ze swoim dzieckiem do Kanady. Teraz June będzie musiała stawić czoła reżimowi i wielu przytłaczającym ją przeciwnościom losu. Zaskakujące spotkania, zdrady i podróż do przerażającego serca Gileadu zmuszają wszystkich bohaterów do działania. Na ustach mają oni tylko jedną prowokacyjną modlitwę: „Błogosławiona walka”.

"Opowieść podręcznej" sezon 3. - kiedy i gdzie obejrzymy?

Nowy sezon serialu "Opowieść podręcznej" będzie miał premierę 6 czerwca 2019 roku w HBO GO. Na ekranie zobaczymy: Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel, Madeline Brewer, Amanda Brugel, Ann Dowd, O-T Fagbenle, Max Minghella, Samira Wiley i Bradley Whitford.

Ci którzy nie zdążyli jeszcze obejrzeć pierwszych dwóch sezonów będą mieli okazję to nadrobić. Pierwszy sezon "Opowieści podręcznej"jest już dostępny w HBO GO, emisja drugiego zaplanowana jest na 13. kwietnia w HBO GO. Trzeci sezon będzie miał premierę w Polsce dzień po światowej premierze czyli 6 czerwca.

Będziecie oglądać 3. sezon serialu "Opowieść podręcznej"?