Open'er 2019: kiedy i gdzie festiwal w przyszłym roku?

Za nami gorące festiwalowe dni w ramach Open’er Festival 2018, na którym tysiące fanów muzyki przez kilka dni bawiło się na Lotnisku w Gdyni. Mamy dobrą informację: wiem, kiedy i gdzie odbędzie się w przyszłym roku Open’er Festival 2019.

To już oficjalna informacja: kolejna edycja Open’er Festival 2019 odbędzie się między 3 a 6 lipca na Lotnisku Gdynia-Kosakowo. Jak na razie podana jest tylko data i miejsce festiwalu, ale możemy być pewni, ze organizatorzy już planują, jakie gwiazdy wystąpią na festiwalowej scenie.

Open'er 2019: kto wystąpi?

Tegoroczna edycja festiwalu Open'er to była gratka dla fanów muzyki. Na festiwalowej scenie zagrali polscy i zagraniczni muzycy: PodsiadłoKortez, Organek, Arctic MonkeysGorillazBruno MarsDepeche ModeMassive Attack czy David Byrne.

Kto wystąpi w przyszłym roku w ramach Open’er Festival 2019? Na razie nie wiemy, ale możemy być pewni, że organizatorzy zaskoczą nas wspaniałymi wykonawcami.

Open'er 2019: czy pobije poprzednią edycję?

Festiwal Open'er cieszy z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Tegoroczna edycja Open'er zaskoczyła nawet samych organizatorów, ponieważ wszystkie bilety na festiwal zostały wyprzedane.

Czy Open’er Festival 2019 odniesie podobny sukces?