Anna-Maria Sieklucka ma na swoim koncie jeden z najgłośniejszych debiutów ostatnich lat w polskim kinie. Choć zdania na temat jej gry w ekranizacji bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej są mocno podzielone, to wszyscy zgadzają się z jednym - jest niezwykle piękną kobietą. Urodę młodej aktorki doceniają fotografowie i wizażyści, którzy ostatnio coraz częściej zapraszają ją do współpracy. Jednym z ostatnich projektów, którego efektami Sieklucka podzieliła się na swoim profilu na Instagramie, była klimatyczna sesja zdjęciowa w plenerze autorstwa fotograf Agaty Murawskiej. Uwagę fanów przykuł zwłaszcza świeży makijaż gwiazdy "365 dni". Też ci się podoba taki delikatny make-up? Sprawdź, czego trzeba użyć, aby uzyskać taki efekt!

Czy wykonać makijaż w stylu Anny-Marii Siekluckiej?

Pełną listą kosmetyków, które wykorzystano do wykonania makijażu Anny-Marii Siekluckiej na potrzeby jej ostatniej sesji zdjęciowej podzieliła się z internautami jego autorka, Alicja Odzioba.

Jeśli chodzi o podkład, to wizażystka użyła kultowego produktu Estee Lauder Double Wear w odcieniu 1N1 oraz miejscowo odrobiny rozświetlającego podkładu marki Clinique w kolorze Ivory.

Piękny efekt rozświetlenia uzyskano za pomocą highlightera w kamieniu Smashbox i Inglot w odcieniu 154 oraz rozświetlacza w płynie L’Oréal Paris Glow Mon Amour 01 Sparkling Love.

Róż na policzkach filmowej Laury to połączenie różu Inglota w odcieniu 58 oraz różu marki Bell z serii Hypoallergenic w odcieniu 01.

Rzęsy Amy Siekluckiej wizażystka pomalowała tuszem L’Oréal Paris Telescopic w odcieniu Magnetic Black oraz złotym tuszem marki Eveline Cosmetics.

Do pomalowania ust aktorki użyto tutaj kredek Golden Rose Dream Lips Lipliner w odcieniach 504 i 502, pomadki Mac Cosmetics, pomadki Inglota w płynie w odcieniu 63 oraz błyszczyka do ust L'Oréal Paris w odcieniu 103.

Nazwy wszystkich pozostałych kosmetyków, jakich Alicja Odzioba użyła do wykonania makijażu Anny-Marii Siekluckiej, znajdziecie bez problemu na jej profilu na Instagramie.