Olga Król to uczestniczka 10. edycji „Top Model”. Chociaż z programem pożegnała się w siódmym odcinku, widzowie mocno ją zapamiętali. Zwłaszcza jej metamorfozę w programie, która odbiła się szerokim echem w Internecie i była mocno komentowana. Stylista fryzur Łukasz Urbański zdecydował się obciąć jej długie włosy i zaproponował modelce klasyczne pixie cut. Cięcie wywołało sporo kontrowersji, a na fryzjera spłynęła wtedy fala hejtu. Modelka z czasem przyznała, że przyzwyczaiła się już do krótkich włosów, jednak kilka miesięcy później pokazała się na Instagramie w zupełnie nowym wydaniu. Olga Król w kwietniu powiększyła usta i przedłużyła włosy. Teraz zdecydowała się na kolejną metamorfozę.

Olga Król przeszła kolejną metamorfozę

Olga Król zdecydowanie nie boi się dużych zmian i nowych fryzury. Modelka zaledwie kilka miesięcy temu pokazała się w przedłużanych włosach, a już zdążyła przejść kolejną metamorfozę. Tym razem uczestniczka programu „Top model” wybrała burzę loków! Jak sama przyznała w opisie zdjęcia, od zawsze marzyła o takiej fryzurze. Jaka była reakcja fanów na tak dużą zmianę w wyglądzie modelki? Większość osób zgodnie przyznało, że Olga w lokach wygląda rewelacyjnie! W komentarzach pojawiły się nawet porównania modelki do Shakiry!

Wooow! Nie poznałam, ale ładnie 

Super , tez bym chciała . Trzeba super fachowca żeby takie zrobić 

Ale cudnie wyglądasz w tych włosach

Normalnie nasza narodowa Shakira - czytamy w komentarzach pod jednym z najnowszych instagramowych postów Olgi Król.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@olgaa_krol)

Wszystkie metamorfozy Olgi zobaczycie w naszej galerii na dole strony!

Kręcone włosy w stylu Olgi Król - komu pasują i jak o nie dbać?

Krótkie kręcone włosy zdecydowanie wyróżniają z tłumu. Mało osób decyduje się na tak charakterystyczną fryzurę. Najbardziej znaną posiadaczką burzy loków jest prawdopodobnie Jennifer Grey, czyli baby z kultowego filmu „Dirty dancing”. Chociaż aktorka pięknie wygląda w kręconych włosach, nie jest to fryzura dla każdego. Kto powinien postawić na loki? 

Krótkie kręcone włosy w stylu Olgi z „Top model” najlepiej będą wyglądać na twarzy owalnej. W przypadku twarzy trójkątnej najkorzystniejszym wyborem będą włosy ścięte do linii szczęki. Jeśli masz kwadratową twarz, wybierz natomiast długość loków do ramion. Kręcone włosy są wbrew pozorom dosyć wymagające w pielęgnacji. Łatwo się puszą, mogą być przesuszone i często ciężko je okiełznać. Żeby najlepiej o nie dbać, stosuj specjalne kosmetyki stworzone do włosów kręconych. Zawsze pamiętaj o odżywce i raz w tygodniu używaj masek do włosów. Kiedy myjesz włosy płucz je wodą letnią, nigdy gorącą.