Olga Frycz jest w drugiej ciąży

Olga Frycz po raz drugi zostanie mamą. Aktorka pochwaliła się cudowną nowiną na swoim Instagramie. Na najnowszym zdjęciu widać już ślicznie zaokrąglony ciążowy brzuszek aktorki. Olga Frycz zdradziła, jak się czuje w drugiej ciąży.

Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze.

Olga Frycz w swoim wpisie poruszyła temat samotnego macierzyństwa. Przypomnijmy, że po rozstaniu z trenerem tajskiego boksu Grzegorzem Sobieszkiem, z którym aktorka była związana przez kilka lat, samotnie wychowuje córeczkę Helenkę.

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję.

Olga Frycz w ciąży zdradziła płeć i imię drugiego dziecka

Olga Frycz informując o ciąży, zdradziła również płeć i imię drugiego dziecka. 

Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać. Czekamy na Ciebie Zosiu.

Jak widać, aktorka wybierając imię dla córki, postawiła na tradycyjne imię, które od lat znajduje się w czołówce najczęściej wybieranych imion dla dziewczynek w Polsce.

Olga Frycz w ciąży zbiera gratulacje 

Pod wpisem Olgi Frycz, który pojawił się dzisiaj rano na Instagramie, przybywają gratulacje od przyjaciół, znajomych i fanów aktorki.

Agata Rubik napisała: "Oczywiście, że wszystko będzie dobrze! Jesteś Olga Superwoman, dasz sobie świetnie radę ze wszystkim, a jak coś to „ciocie” pomogą".

"Jesteś super Mamą, wspaniała przyjaciółką i mądrą kobietą" - dodała Maja Bohosiewicz.

Gratulacje złożyły również: Ola Żebrowska, Agnieszka Sienkiewicz, Anna Czartoryska-Niemczycka i Weronika Rosati.

My również gratulujemy Oldze Frycz i wspieramy Ją w tej cudownej, choć czasami niełatwej drodze macierzyństwa.