Ola Żebrowska w mokrej koszulce

Ola Żebrowska cieszy się ogromną sympatią Polek, a to dlatego, że w swoich mediach społecznościowych wiernie oddaje rzeczywistość matki małych dzieci. Macierzyństwo bez lukru, jednak z ogromną dozą dobrego humoru i dystansu do siebie - tak wygląda instagramowy profil żony Michała Żebrowskiego. 33-latka wraz z mężem wychowuje trójkę pociech: 10-letniego Franciszka, 7-letniego Henryka i prawie rocznego Felicjana. Ola Żebrowska swoimi wpisami normalizuje karmienie piersią, również w miejscach publicznych. Dodaje również otuchy innym kobietom, pokazując jak zmienia się ciało po ciąży. 

Tym razem, Żebrowska pokazała zdjęcie z rodzinnych wakacji. Pięknie opalona, pozuje w krótkich szortach i tank topie na wieczornym spacerze. Na jej piersiach widzimy dwie, mokre plamy. „Spacer był za długi, niewiasto” - czytamy w poście. 

Zobacz też:

”Miss mlecznego podkoszulka”

Oczywiście mokre plamy to efekt laktacji - Aleksandra wciąż karmi piersią swojego najmłodszego synka. Wyciek mleka podczas karmienia jest zjawiskiem normalnym, a wiele pań radzi sobie z tym „problemem” stosując wkładki laktacyjne. Odważne zdjęcie zdobyło mnóstwo polubień i komentarzy, zwłaszcza od innych mam, które same znalazły się w takiej sytuacji. 

Miss mlecznego podkoszulka!

Wspaniale! Ja tak mialam przez prawie cala laktacje!

Dzięki za cudowną prawdę ! mniej lukru, więcej mleka - pisały zachwycone fanki.

A wy, jakie macie najzabawniejsze wspomnienia z urlopu z dziećmi?