Michał i Ola Żebrowscy są już szczęśliwymi rodzicami trójki synów: 12-letniego Franciszka, 9-letniego Henryka oraz 2-letniego Feliksa. Para lada moment powita na świecie także czwartą pociechę, Ola Żebrowska jest bowiem w dziewiątym miesiącu ciąży. O radosnej nowinie poinformowała poinformowała w lutym na swoim profilu na Instagramie w typowy dla siebie zabawny sposób. Słynąca z dystansu do siebie i poczucia humoru żona aktora niedawno znów doprowadziła swoich obserwatorów do łez nietypową fotografią. O co chodzi?

Michał Żebrowski odbierze poród? Ola Żebrowska żartuje na Instagramie

Ola Żebrowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Żona Michała Żebrowskiego na swoim profilu na Instagramie pokazuje realia macierzyństwa bez patosu, filtrów i pozowanych uśmiechów. Lubi też żartować z siebie i swojego męża. Kilka dni temu Ola opublikowała fotografię ukochanego, który ma nietęgą minę. Dlaczego? Z opisu wynika, że Michał Żebrowski został poinstruowany przez żonę jak odebrać poród. 

Tymi klipsami łapiesz pępowinę w dwóch miejscach i przecinasz na środku. Trasa Tatry-Warszawa w 9tym miesiącu ciąży #pełnagotowość - żartuje na Instagramie Ola Żebrowska

W komentarzach pod postem nie zabrakło słów wsparcia dla 50-letniego aktora oraz żartów nawiązujących do jego roli profesora Falkowicza w serialu Na dobre i na złe.

Falkowicz to poród nawet w PKP ogarnie

Niech dzwoni do doktora Radwana jak coś #powodzenia

Na bank coś się nauczył w Leśnej Górze

Z profesorem to przecież nie ma strachu! - żartują internauci

PRZECZYTAJ TAKŻE: