Ola Jordan pokazała ciało bez retuszu 

Ola Jordan to polsko-brytyjska tancerka i modelka. Kobieta zaczęła trenować taniec towarzyski zaledwie w wieku 12 lat i od tamtego momentu był on częścią jej życia. Gwiazda wygrała Otwarte Mistrzostwa Polski i zajęła 12. miejsce na Mistrzostwach Świata. Jordan sprawdziła się także jako jurorka. Gdy w 2018 r. Beata Tyszkiewicz zrezygnowała z udziału w programie “Taniec z gwiazdami”, jej miejsce zajęła właśnie tancerka.  

Tancerka odeszła z programu w 2019 roku, żeby skupić się na ciąży. Rok później na świat przyszła córka gwiazdy – Ella. W rozmowie z Hello Magazine tancerka zdradziła, że starania o dziecko nie były łatwe. Jordan wraz z partnerem skorzystali z procedury in-vitro. „Prawie trzy lata staraliśmy się o dziecko. Nagle się udało i pomyśleliśmy: „Wow, czy to naprawdę się dzieje?” To karuzela emocji. Jesteśmy ze sobą 20 lat, w tym roku 16 lat po ślubie, więc już naprawdę długo. Ludzie często pytali nas, dlaczego nie mamy dzieci. Oboje zrobiliśmy karierę, a to był brakujący element w naszym życiu”. Dzisiaj gwiazda mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie skupia się na rodzinie i wychowywaniu córki.  

Ola Jordan jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje jak wygląda obecnie jej codzienność za granicą. Najnowszy post tancerki zaskoczył jednak jej fanów. Młoda mama opublikowała niewyretuszowane zdjęcie w kostiumie kąpielowym, a w szczerym wpisie wyznała, że jest “zawiedziona sobą”.  

Ola Jordan o kompleksach po urodzeniu córki: “Jestem przerażona i rozczarowana” 

Ola Jordan opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w stroju kąpielowym obok swojego męża, Jamesa Jordana. Chociaż para wygląda promiennie, tancerka w szczerym wpisie przyznała, że jest zawiedziona sobą.  

Nie zamierzałam publikować tego zdjęcia, ale zdecydowałam się na to, ponieważ jestem przerażona i rozczarowana sobą. Mam nadzieję, że zamieszczenie go zmotywuje mnie to do zrobienia czegoś z tym. Nasz przyjaciel zrobił je wczoraj nad basenem - pisze Jordan. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@olajordan)


Tancerka przez większość swojego życia była zawodowo związana ze sportem. Przyznała, że po urodzeniu dziecka przestała trenować regularnie, a gdy zobaczyła zdjęcie zrobione przez jej znajomego “przeżyła szok”.  

(...) Wiemy, że nie jesteśmy w swojej najlepszej formie, ale tak się dzieje, gdy przestajesz tańczyć przez wiele godzin w ciągu dnia i masz dziecko (...). Myślę, że muszę darować sobie jedzenie lodów przez jakiś czas - dodała w dalszej części wpisu.