Orphica - Realash

Naturalne ekstrakty z lnu i kwiatów nagietka wzmacniają włoski od nasady po końce, a zasłużony w pielęgnacji włosów i paznokci skrzyp sprawi zapobiega ich wypadaniu. Co ważne, odżywka jest w pełni bezpieczna, hipoalergiczna, a dodatkowo zawiera wyciąg z przeciwzapalnego tataraku. Pierwsze efekty widoczne są już po 21 dniach stosowania. 

Nutridome - Odżywka do rzęs

Odżywka Nutridome jest przeznaczona dla wszystkich, których rzęsy są krótkie i często wypadają, w szczególnie po zabiegach takich jak przedłużanie, czy długotrwałe noszenie sztucznych rzęs. Bazuje na naturalnych składnikach, takich jak żeń-szeń i pokrzywa, które dodatkowo dbają o delikatną skórę powiek.

Long4Lashes serum

To chyba pierwsze serum do rzęs na rynku, którego stosowanie przynosiło spektakularne efekty. Wszystko dzięki zastosowaniu substancji o nazwie bimatoprost, która oddziałuje na receptory w mieszkach włosowych, stymulując wzrost włosków. Serum swego czasu wywoływało też kontrowersje - niektórzy zastanawiali się, czy produkt nie wywoła... nadmiaru włosków na powiekach! Otóż nie - serum Long4Lashes powoduje "jedynie" piękną firankę rzęs. 

Revitalash Advanced

Intensywna, 1,5-miesięczna kuracja zagęszczająca i wydłużająca rzęsy. W składzie, oprócz naturalnych ekstraktów z żeń szenia, zielonej herbaty czy nagietka, znajdziemy też nanopeptydy i molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych. Brzmi skomplikowanie, wiemy, ale ważne że działa - pierwsze efekty można zauważyć już po około 3 tygodniach stosowania.

Biotebal - Serum XXL

Serum do rzęs ze wspomnianym wyżej bimatoprostem.  Serum XXL nie powoduje podrażnień, zawiera łagodzące ekstrakty roślinne, jak np. z pestek dyni.

 

Zobacz także: