Ślepnąc od świateł: nowy serial HBO

Już niedługo na ekrany telewizorów trafi nowa produkcja HBO, serial Ślepnąc od świateł. Nowy serial HBO to thriller na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka o tej samej nazwie. Ślepnąc od świateł opowiada o siedmiu dniach z życia kokainowego dilera, który musi odpowiedzieć sobie na trudne życiowe pytania i stanąć w prawdzie przed samym sobą. Reżyserem Ślepnąc od świateł jest Krzysztof Skonieczny, który wspólnie z Jakubem Żulczykiem napisał scenariusz serialu.

Ślepnąc od świateł: zwiastun

Do sieci właśnie trafił zwiastun Ślepnąc od świateł. Wszystko wskazuje na to, że Ślepnąc od świateł będzie świetnym serialem, i stwierdzamy to nie tylko przez bardzo dobry zwiastun. Ślepnąc od świateł to znakomita fabuła, w końcu serial powstaje w oparciu o bestsellerową powieść Jakuba Żulczyka. Oprócz świetnego scenariusza, dużą zaletą Ślepnąc od świateł jest też aktorska obsada. W serialu zobaczymy całą plejadę gwiazd. Na ekranie pojawi się m.in. Robert Więckiewicz, Jan Frycz, Cezary Pazura, Janusz Chabior czy Agnieszka Żulewska. Sam reżyser tak mówi o produkcji:

Ślepnąc od świateł to thriller neo-noir podzielony na rozdziały stanowiące integralną całość. To próba pokazania świata, w którym wszelkie zasady zostały odrzucone, wartości przepadły i wszystko dryfuje w pustkę. To historia o tym, że można próbować uciekać, jednak najtrudniej jest uciec od siebie, a każda podjęta próba prowadzi do konfrontacji z naszą przeszłością. To opowieść o złudzeniu istnienia naprawdę i posiadania pełnej kontroli nad swoim życiem – mówi reżyser Ślepnąc od świateł, Krzysztof Skonieczny.

My już nie możemy się doczekać premiery, a zwiastun Ślepnąc od świateł jedynie rozbudził nasz apetyt!