Nowy "Kevin sam w domu"

Fani filmu "Kevin sam w domu" już mogą zacierać ręce. Szykuje się nowy świąteczny hit "Home Sweet Home Alone". To remake kultowej komedii familijnej, gdzie w słynną rolę Kevina wcielił się Macaulay Culkin. Czy nowy Kevin skradnie serca widzów? W sieci właśnie pojawił się zwiastun filmu.

Historię filmu z 1990 roku "Kevin sam w domu" zna każdy. Ośmioletni chłopiec, któremu wydaje się, że jest niekochany i niezauważany przez swoją rodzinę w pewnym momencie wypowiada życzenie. Marzy mu się, żeby wszyscy nagle zniknęli. A w myśl powiedzenia: Uważaj, zanim wypowiesz swoje życzenie na głos, w przypadku Kevina się sprawdziło. Chłopiec budzi się sam w pustym domu, podczas gdy jego rodzina poleciała do Francji, żeby spędzić Święta Bożego Narodzenia. Tutaj zaczyna się najbardziej emocjonująca część filmu, kiedy Kevin sam musi zmierzyć się z dwoma złodziejami, którzy tylko czyhają, żeby okraść dom McCallisterów. Czy historia chłopca, bez której wiele rodzin nie wyobraża sobie świąt, ma szansę na powtórzenie sukcesu w postaci filmu "Home Sweet Home Alone"?

"Home Sweet Home Alone", czyli nowy "Kevin sam w domu" - o czym jest?

Fabuła filmu "Home Sweet Home Alone" jest praktycznie identyczna jak w pierwotnej wersji Kevina. Tym razem 10-letni chłopiec Max zostaje zostaje sam w wielkim domu na święta Bożego Narodzenia. Podobnie jak Kevin, również i Max musi stawić czoła grasującym złodziejom, którzy szukają w domu bezcennej pamiątki. Chłopiec swoim sprytem za wszelką cenę próbuje utrzeć nosa przestępcom. 

Główną rolę w filmie "Home Sweet Home Alone" zagrał Archie Yates, którego widzowie kojarzą z filmu "JoJo Rabbit". Poza tym w obsadzie znaleźli się: Ellie Kemper, Rob Delaney i Aisling Bea. W filmie ponownie zobaczymy też Devina Ratraya jako Buzza McCallistera, starszego brata z pierwszych dwóch filmów. 

Nowy Kevin sam w domu - Opinie

Widzowie po obejrzeniu zwiastuna filmu "Home Sweet Home Alone" zdążyli już sobie wyrobić pierwsze opinie. Zebraliśmy kilka z serwisu Filmweb.

"Po co oni to robią? Wygląda to naprawdę źle. Gdzie to do klasyki. Do oryginalnej obsady."

"W zwiastunie dali wszystkie mogące być śmieszne momenty, więc już nie ma po co oglądać filmu."

Zobacz także:

"Najbardziej boli w tym zwiastunie ta tania scenografia, która nawet nie udaje, że nie jest studiem filmowym."

"W filmie ma się pojawić Culkin jako dorosły Kevin. Zobaczymy też Buzza, brata Kevina, którego widać na trailerze. Sprawdzę ten film wyłącznie dla nich."

"Z reguły nie lubię hejtować remake’ów i rebootów przed premierą, czasem może się udać ale to wyglada naprawdę kiepsko… dziecinnie i infantylnie, jak filmy robione od razu do TV na stację Disney Channel. Włamywacze głupsi już na wejściu od dziecka, błąd. Powinni przegrać przez niedocenienie, a nie przez głupotę. W ogóle też nie czuć świąt w tym wszystkim, a przecież o to powinno głównie chodzić."

"Home Sweet Home Alone", czyli nowy "Kevin sam w domu" - zwiastun filmu

Zobaczcie zwiastun filmu "Home Sweet Home Alone". Jakie są Wasze odczucia? Pójdziecie do kina?